وزیر اقتصاد آلمان می خواهد به لغو بدهی کلاه

وزیر اقتصاد آلمان اولاف شولز می خواهد دولت فدرال برای از بین بردن بدهی های شهرهای کوچک. اما این حرکت نیاز به اصلاح قانون اساسی و ممکن است یکی دیگر از نرم افزار در آنجلا مرکل ائتلاف.

از نظر مالی زده شهرهای آلمان باید بدهی های خود را گرفته شده توسط دولت فدرال اگر وزیر دارایی اولاف شولز می شود راه خود را.

اما آن را نمی ممکن است که آسان از حرکت خواهد شکستن یک تابو در آلمان بدهی مخالف دولت محافظه کار شده است که مندرج در قانون اساسی از سال 2009 زمانی که “بدهی ترمز” نوشته شده بود به قانون اساسی پس از بحران مالی است.

Die Zeit روزنامه گزارش روز چهارشنبه که Scholz, که همچنین معاونت به آنجلا مرکل در حال برنامه ریزی برای ارائه یک طرح در ماه مارس خواهد بود که به طور موقت اجازه می دهد برخی از 2500 شهرداری به تصویب بدهی خود را به دولت فدرال است.

این طرح به معنای آزاد کردن منابع اجازه می دهد تا دولت های محلی به سرمایه گذاری بیشتر در جاده ها و مدارس و بیمارستان ها در این گزارش گفت:. در حالی که بسیاری از شهرهای کوچک در تلاش برای پرداخت insfrastructure دولت فدرال است برخی از ظرفیت یدکی: در ماه ژانویه به آلمان ارسال شده شکستن رکورد مازاد بودجه.

وزارت امور مالی نیست که اظهار نظر در مطبوعات گزارش هر چند آن را نیز به طور مستقل گزارش اشپیگل. هر دو رسانه با ذکر نام وزارت منابع.

سیاه و سفید صفر

بدهی ترمز بدان معنی است که به عنوان 2016 آلمان فدرال و دولت مجاز به اجرای یک کسری بودجه بیش از 0.35% از تولید ناخالص داخلی هر چند استثنا می توان در این رویداد فاجعه طبیعی و یا بحران اقتصادی است.

ترمز تجلی خود را به تازگی از طریق به اصطلاح “سیاه و سفید صفر” به زبان محاوره نام برای وزارت اصرار بر حفظ یک بودجه متوازن و بدون در نظر گرفتن در بدهی های جدید است.

Scholz شده است متعهد به حفظ سیاست حداقل تا زمانی که در حال حاضر با وجود اینکه یک عضو از جناح چپ سوسیال دموکرات و یا دو مرتبه در حال شک و تردید از صفر است.

اما این حرکت وعده سیاسی سردرد: Scholz ممکن است مشکل گرفتن این طرح از طریق مجلس بدون قرار دادن یکی دیگر از شکاف در دولت ائتلافی.

حمایت از دولت صفوف است نه در همه امن و اعضای آنجلا مرکل مرکز-راست اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) در حال حاضر به ابراز انتقاد.

“شما نمی توانید فقط تعلیق بدهی ترمز در راحتی شما فقط به عنوان شما نمی توانید به حالت تعلیق در حقوق اساسی,” CDU مجلس عضو اکهارت Rehberg گفت: Frankfurter Allgemeine Zeitung در روز چهارشنبه. “Scholz هیچ اکثریت برای شکستن سد. او باید دفن این پروژه به سرعت.”

نه تنها که تغییر قانون اساسی نیاز به دو سوم اکثریت در هر دو مجلس پارلمان فدرال و Bundesrat که به این معنی است که حتی با CDU حمایت او نیاز به رای مخالف به تصویب این لایحه است.

bk/aw (AFP dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>