آلمان دیتا رئیس می گوید وزارتخانه WhatsApp بدون رفتن

آلمان اطلاعات حریم خصوصی رئیس جمهور گفت: فدرال برای استفاده از WhatsApp, نگرانی که از آن تغذیه Facebook با داده ها. اولریش Kelber گفت: به نظر می رسد که دولت موفق به ایجاد به اندازه کافی امن خدمات.

تاریخ کمیسر حریم خصوصی اولریش Kelber گفت: هر گونه استفاده از واتساپ ممنوع شد برای فدرال وزارتخانه ها و موسسات و حتی اگر برخی از آنان متوسل به استفاده از آن در طول زمان بیماری همه گیر.

در نامه ای به شاخه های دولت فدرال Kelber گفت که بدن باید با احترام و نه غفلت حفاظت از داده ها “حتی در این زمان دشوار است.”

ادامه مطلب: WhatsApp در هند — معضل خشونت-تحریک جعلی اخبار سخت برای مقابله با

او تاکید کرد که فدرال نهادهای موظف به رعایت آلمان قانون بود و در نقش یک مدل تابع.

این دوسلدورف روزنامه Handelsblatt گفت Kelber قبلا یک سوسیال دموکرات (SPD) مجلس فدرال شد و در واکنش به شکایت از شهروندان در مورد استفاده از واتساپ توسط unnamed مقامات فدرال.

“فقط با ارسال پیام های ابرداده است تحویل به WhatsApp در هر زمان” گفت: Kelber و اضافه کرد که آن را می توان فرض کرد که این قطعه داده شد و سپس فرستاده شده به طور مستقیم به Facebook, WhatsApp, پدر و مادر نگرانی است.

ادامه مطلب: امنیت ساقط طاعون پیام و تصویری نرم افزار

“این کمک می کند حتی اگر تنها به عنوان یک قطعه کوچک از موزاییک به افزایش ذخیره سازی پروفایل شخصی” او نوشت: با مراجعه به آدرس های IP و مکان است.

WhatsApp ذکر شده در Handelblatt را در نسخه های دوشنبه, موقع توجه کرد Kelber هشدار گفت: سرویس پیام نیست رو به جلو داده های کاربر به Facebook — برای مثال برای فعال کردن بیشتر دقت توزیع تبلیغات آنلاین.

“واتساپ قادر به خواندن پیام زیرا آنها رمزگذاری شده در طول به طور پیش فرض” گفت آن سخنگوی.

تنها مردم که با ارسال پیام به یکدیگر می توانید آنها را بخوانید — اما نه WhatsApp, Facebook و یا هر کس دیگری تأکید تجاری خدمات.

در هفته های اخیر Kelber نیز وارد بحث در آلمان در مورد برنامه ای برای ایجاد ویروسی ردیابی و واکسیناسیون نرمافزار هشدار داد که سلامت فرد را داده باید به ویژه محافظت در قلمرو.

ipj/rc (AFP KNA)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>