آلمان مراقب کمبود به این معنی زمان کمتر برای بیماران

مراقبان در آلمان هستند که مجبور به عجله برای مراقبت از بیماران خود را با توجه به کمبود 120,000 مراقبین یک مطالعه جدید نشان داده است. بیماران که نیاز به دقت بیشتر اغلب بسیار کمتر از آنها باید.

آلمان نیاز به حداقل 120,000 بیشتر مراقبین به اندازه کافی پس از آن در سالمندان با توجه به یک مطالعه جامع در هفته جاری منتشر شد.

محققان از دانشگاه برمن همراه 241 مراقبان در 62 وقت خانه های پرستاری و تعدادی از پاره وقت از خانه های بیش از چند ماه برای تماشای چقدر زمان آنها را صرف به دنبال پس از هر بیمار است.

دقت کالیبره شده و نتایج حاصل از مراقبت های ارائه شده به 1,380 بیماران نشان داده است که هر بیمار شد دریافت 99 دقیقه از مراقبت در هر روز, هنگامی که مراقبت کافی نیاز 141 دقیقه است.

بیشتر بخوانید: یک سکوی پرشی برای پناهندگان: از الجزایر به مراقبت از سالمندان در آلمان

هنگامی که به کل از آلمان این به این معنی است که این کشور نیاز 440,000 مراقبان به درستی نگاه و پس از آن افراد مسن. در حال حاضر وجود دارد 320,000 مراقبان کار در آلمان است.

فوق العاده عجله’

“این تاسیسات فوق العاده با عجله” رهبر پروژه هاینز Rothgang گفت: تاز روزنامه به او ارائه نتايج در یک کنفرانس در برلین.

این مطالعه در میان در سطح مراقبت های مورد نیاز برای هر بیمار با توجه به پنج سطوح رسمی و متوجه شد که بیشتر مراقبت روزانه یک بیمار نیاز بیشتری به مراقبت از آنها محروم شدند.

این بدان معناست که کسانی که نیاز بیشتر به دنبال پس از نیز در کوتاه ترین مراقبت: مراقبت-پنج سطح مطالعه نشان داد که افرادی که در واقع نیاز به 224 دقیقه توجه در روز دریافت می کنند و فقط 146 دقیقه: بیش از یک ساعت بیش از حد کوچک.

ناظران یافت که مراقبان آنقدر با عجله آنها اغلب برش گوشه ها و پرش کارهای کوچک مانند ضد عفونی کننده دست خود و برقراری ارتباط با بیماران.

مراقبت از محل کار یکی از مناطق مختلف که در آن آلمان است رنج می برند کمبود نیروی کار ماهر. برخی از شرکت ها شروع استخدام درایوهای خارج از اتحادیه اروپا برای جبران کمبود.

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>