آلمان BAMF به نظر می رسد به جنوب اروپا برای نیروی کار ماهر

فقدان آموزش و پرورش است که ساخت آن را سخت برای پناهندگان از کشورهای در حال توسعه برای ادغام آلمان نیروی کار ماهر در بازار است. حدود 17 درصد از شرکت کنندگان در آلمانی ادغام دوره های بی سواد هستند

سر از آلمان را اداره فدرال مهاجرت و پناهندگان (BAMF), Hans-Eckhard Sommer گفت که ادغام پناهندگان به آلمان بازار کار خواهد بود یک کار دشوار است و به نام آلمان به تمرکز بر روی جذب نیروی کار ماهر از کشورهای جنوب اروپا.

در مصاحبه با آلمان Rheinische Post روزنامه های منتشر شده در شنبه, Sommer گفت: بسیاری وجود دارد که بیکاری و تحصیل افراد جوان در جنوب اروپا چه کسی خواهد بود “بطور قابل توجهی آسان تر” به ادغام.

بیشتر بخوانید: آلمان مجموعه قانون جدید برای پیدا کردن مهاجران ماهر

در تاریخ 1 مارس دولت آلمان را پیاده سازی یک نیروی کار ماهر قانون مهاجرت در نظر گرفته شده برای آن را آسان تر برای مجرب خارجی برای کار در آلمان است.

بر اساس قوانین اتحادیه اروپا وجود دارد موانع قانونی برای شهروندان اتحادیه اروپا به کار در کشورهای دیگر در 27-عضو بلوک.

“من فکر می کنم ما باید تمرکز سخت تر در استخدام حرفه ای از اروپا” گفت: Sommer.

اتاق را برای بهبود

Sommer گفت که BAMF است “همیشه آگاه” که تعداد بسیار کمی از پتانسیل کارگران ماهر می رسند در آلمان به عنوان پناهنده و اضافه کرد که حدود 17 درصد از شرکت کنندگان در BAMF آلمانی ادغام دوره های بی سواد هستند.

بیشتر بخوانید: آلمان جدید در قوانین مهاجرت باز کردن درب برای نیروی کار ماهر

اما Sommer گفت که پناهندگان را که سواد دوره های آموزشی در نظر گرفته شود “بسیار متعهد است.” حدود 13 درصد از شرکت کنندگان که هرگز آموخته به خواندن و یا نوشتن قادر به رسیدن به سطح متوسط آلمانی است که به طور معمول خواهد بود تدریس بیش از شش سال از مدرسه ابتدایی.

ترویج آموزش و پرورش در خارج از کشور

این BAMF رئیس همچنین هشدار داد در برابر شدت جذب نیروی کار ماهر از کشورهای در حال توسعه به عنوان ترویج مغز تخلیه آن را سخت تر برای ضعیف اقتصادهای توسعه یافته به رشد است.

“به نظر من این مشکل اگر ما به تعداد زیادی از بسیار افراد تحصیل کرده به آلمان از ضعیف کشورهای توسعه یافته گفت: Sommer, تماس و نه برای آلمان برای ارسال پشتیبانی برای ایجاد آموزش و پرورش و مشاغل.

“اگر ما در جلوگیری و یا پشتیبانی نمی developmentof این کشورها ما با در نظر گرفتن خطر ایجاد گروه بعدی از پناهندگان خودمان است.”

wmr/aw (AFP, dpa, اطلاع رسانی پیوند داده ها, KNA)

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>