آلمان آنگلا مرکل خواستار احتیاط متحده شل coronavirus محدودیت

آنگلا مرکل با احتیاط ستایش آلمان شیب در COVID-19 موارد اما گفت که این کشور باید “بسیار دقیق” رفتن به جلو. او خواست رهبران دولت به مراقبت برای جلوگیری از شیوع گسترده.

به عنوان رهبران در آلمان 16 متحده را در مسئولیت بیشتری برای نظارت بر coronavirus و شل شدن محدودیت آنگلا مرکل گفته است که مهم تر از همیشه به یک پاسخ هماهنگ.

“من بسیار موافقم که هر کس باید کار در زمینه های خود را از مسئولیت” مرکل گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه. “این همچنین بدان معنی است که این برای من مهم است به عنوان صدراعظم و به کل دولت فدرال است که ما یک توافق در مسائل اساسی.”

با امضای احتیاط مرکل همچنین با تمجید از سقوط در تعداد COVID-19 موارد اما تاکید کرد که ویروس “نمی توان به دور است.”

“ما هنوز در آغاز همه گیر” مرکل گفت. “ما به دست آورده اند کنترل بهتر اما این ویروس هنوز وجود دارد.”

بیشتر بخوانید: هنگامی که موج دوم از عفونت رسید ؟

تف متحده با بیش از شل شدن اقدامات

صدراعظم سخنان آمد و پس از دیدار با رهبران آلمان شرقی متحده برخی از آنها تحت فشار بوده اند بیشتر به استراحت COVID-19 محدودیت.

Bodo Ramelow دولت برتر از تورینگن است که دیده می شود تعداد بسیار کمی از موارد به تازگی پیشنهاد انجام دور با مقررات همه با هم در خود دولت و به جای صدور توصیه هایی برای ساکنان محلی است.

مرکل تاکید کرد که این قانون در حال حاضر از داشتن حداقل 1.5 متر (حدود 5 فوت) فاصله بین مردم باید همچنان به عنوان یک نیاز.

“من فکر می کنم که حداقل فاصله یک تعهد” صدراعظم تاکید کرد. انجام دور با حداقل فاصله مورد نیاز می تواند به سرعت تبدیل به یک وضعیت که در آن افراد با سیستم ایمنی ضعیف تر “نمی جرات را به خیابان ها در همه.”

بیشتر بخوانید: آلمان می یابد خلاق اجتماعی فاصله کلاهبرداری

تحت فدرال آلمان سیستم مسئولیت هماهنگی محلی بخش بهداشت و درمان در آینده با مقررات مدارس نهفته است با فردی متحده است.

روز سه شنبه دولت فدرال و ایالات متحده توافق کردند که به گسترش این کشور در سراسر کشور-اجتماعی فاصله مورد نیاز از جمله تماس فیزیکی محدودیت — تا ماه ژوئن 29. این توافق اما متحده اجازه می دهد تا اتاق تکان دادن برای خود تصمیم بگیرند که چگونه آنها می خواهند به تصویب قوانین است.

در هفته های اخیر آلمان دیده می شود محلی coronavirus شیوع بیماری به ویژه هدف قرار دادن کارگران مهاجر در کشتارگاه, نمازگزاران در یک سرویس کلیسا و همچنین زندگی مردم در خانه پناهندگان در سراسر کشور است.

rs/اس ام اس (AFP ساعت و epd)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>