آلمان آنجلا مرکل برای مردم برای جلوگیری از تماس های اجتماعی به عنوان coronavirus مرگ و میر کوه

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان خواستار لغو همه غیر ضروری عمومی حوادث پس از coronavirus ادعا کرد سه زندگی در آلمان در روز پنج شنبه. این ویروس توسط یک آشنا چالش, ” او گفت:.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز پنج شنبه به نام برای بیشتر رویدادهای عمومی لغو شود و اشاره به احتمال تعطیلی مدارس آلمان در گزارش سه بیشتر مرگ و میر مرتبط با شیوع کروناویروس, همچنین شناخته شده به عنوان COVID-19.

“این یک فراخوان برای همه” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “جایی که ممکن است تماس های اجتماعی باید اجتناب شود.”

همه غیر ضروری حوادث با کمتر از 1000 نفر به لغو, او گفت:, پله تا زودتر تماس به لغو تمام حوادث با بیش از 1000 شرکت کنندگان.

دنبال DW را coronavirus به روز رسانی های زنده در اینجا

مناطق ویژه تحت تاثیر شیوع حفظ این گزینه از بسته شدن تمام مدارس در ایالت اساس به عنوان مثال با حرکت رو به جلو شروع از آینده تعطیلات عید پاک, او گفت:. دقیقه قبل از کنفرانس مطبوعاتی آغاز شد, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی کرده بود اعلام کرد که همه مدارس و دانشگاه ها در فرانسه خواهد دید شروع در روز دوشنبه.

زمان اقدامات برنامه ریزی شده با یک جدول زمانی 4 تا 5 هفته در ذهن است. “این دوره بسیار مهم است در نظر چگونه همه چیز را توسعه” صدراعظم گفت.

آلمانی رهبر گفت: شیوع کروناویروس است و حتی بیشتر استثنایی از سال 2009 بحران بدهی منطقه یورو.

“ما در شرایط بسیار غیر معمول,” او اضافه شده است. “شرایط شدید نیاز به اقدامات شدید. این چیزی جز یک نقطه کوچک در این دوره از تاریخ است. این یک لحظه تعیین کننده است که خواسته بسیاری از ما است.”

آلمانی تلفات مانت

آلمان گزارش سه مرگ و میر بیشتر مربوط به COVID-19 coronavirus همه گیر در پنجشنبه آوردن ملی در مجموع به شش.

پنجشنبه تلفات شامل 78 زن در غرب ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع 80 سال در بایرن و 67 ساله در جنوب ایالت بادن-وورتمبرگ.

دو مرد بيمار در اول مرگ و میر در خارج از ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان دولت که در آن اکثر موارد گزارش شده است.

تعداد کل COVID-19 نفر در آلمان در حال حاضر در 2,078.

آلمان را ‘غلبه بر ویروس رئیس جمهور می گوید:

پیش از آن در روز, رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر به نام از مردم در آلمان خود را برای انطباق روال در پی آنچه سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر به نام “جهانی همه گیر.”

“ما نیاز به تغییر در زندگی روزمره ما — نه به تدریج اما در حال حاضر,” او گفت:. “همه ما می دانیم که امروز ما به دنبال در برخی بسیار جدی تحولات به آمده است.”

او در توصیف این شیوع به عنوان یک چالش “که ما می تواند و خواهد شد غلبه بر, با تشکر از عملکرد خوب سیستم بهداشت و درمان.”

‘اجتناب از در آغوش گرفتن’

افراد مسن باید عمل کنند به خصوص با دقت آلمانی امور اجتماعی وزیر Franziska Giffey گفت: در روز پنج شنبه.

“افراد مسن پدربزرگ و مادربزرگ و خانواده های آنها باید تجدید نظر عادات خود را به عنوان مثال با اجتناب از حمل و نقل عمومی محلی توقف در آغوش گرفتن مردم و حضور در رویدادهای بزرگ عمومی,” او گفت:.

اثر یک عفونت کروناویروس ثابت کرده اند شدید به خصوص برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

شرقی, آلمانی, شهر هلی بسته تمام مدارس و مهد کودک اما برخی نگران هستند که بسته شدن مدارس می تواند قرار داده پدربزرگ و مادربزرگ که گام در به عنوان مراقبان تحت خطر قرار دادن آنها در تماس با کودکان جوان که ممکن است آلوده.

ادامه مطلب: Coronavirus سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم: من باید یک پزشک را ببینید?

“افزایش بسیار سریع” آلمان آژانس دولت فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری های رابرت کخ موسسه اعلام کرد. روز چهارشنبه آنگلا مرکل پیشنهاد کرد که تا 70 ٪ از جمعیت می تواند آلوده.

صدراعظم آلمان CDU حزب را لغو یک همایش, برنامه ریزی برای مارس 25 به دلیل شیوع زمانی که مرکل را به عنوان جانشین رهبر حزب قرار بود انتخاب شود.

kp,ed/اس ام اس (dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>