آلمان AfD نظر حزب تقسیم در میان جنجال بر رادیکال جناح

AfD co-رهبر یورگ Meuthen پیشنهاد تقسیم راست گفته رادیکال “بال” جناح است هزینه آنها رای. این AfD آمده است تحت فشار زیر افراطی جناح راست حملات در آلمان است.

اختلافات درون راست جایگزین برای آلمان (AfD) حزب تشدید روز پنج شنبه پس از حزب co-رهبر به نام رادیکال جناح به تقسیم کردن به خود ،

Co-رهبر یورگ Meuthen (تصویر بالا) گفت: AfD و آن را به شدت ناسیونالیست “بال” (Flügel) جناح می تواند به بیشتر رای دهندگان اگر آنها دو طرف است.

“هر کس می داند که بال و کلید آن شارحان هستند و ما هزینه یک مقدار عظیم از آرا در اردوگاه محافظه کار” او گفت: Tichys Einblick, مجله خبری روز چهارشنبه.

ادامه مطلب: AfD رادیکال نیروهای در حال پیشروی هستند

در حال گسترش در اظهارات Meuthen گفت: آلمان dpa آژانس خبری روز پنج شنبه که یک تصمیم می تواند تا پایان 2020.

“ما باید این بحث در یک فضای آرام اما پس از آن به یک تصمیم گیری تا پایان سال” Meuthen گفت.

آلمان اطلاعاتی داخلی آژانس BfV راه اندازی رسیدگی به “بال”در ماه مارس قرار داده و این گروه تحت نظارت است. در تصمیم گیری در زمان BfV گفت: AfD جناح است “جناح راست افراطی تمایل” که مخالف آزاد و دموکراتیک سفارش.

پس تصمیم AfD اعلام کرد که برنامه ریزی در حل این جناح است که حدود 7000 عضو دارد.

‘غلط و غیر مسئولانه’

Meuthen اظهارات موجب یک بحث شدید در درون حزب با چند اعضای برجستهای آشکار رد مفهوم تقسیم AfD.

الکساندر Gauland که سر AfD در مجلس گفت: تقسیم AfD به دو “رایگان-محافظه کار” و “اجتماعی-میهنی” جناح را تا پایان تضعیف هر دو.

“یورگ Meuthen افکار بسیار سازنده و بسیار غیر سیاسی,” dpa به نقل از او عنوان کرد و گفت.

رهبر “جناح” و سر از AfD در ایالت تورینگن Björn Höcke به نام پیشنهاد “غلط و غیر مسئولانه است.”

“بحث در مورد این بخش از حزب ما به غربی و شرقی AfD به یک جناح و یک غیر بال AfD زائد است” Höcke نوشت: در Facebook پست اضافه کرد که چنین تصمیمی می تواند یک شکست حزب را به تلاش برای “unite” آلمان است.

Höcke است به طور منظم موجب خشم توسط خواهان پایان دادن به آلمان فرهنگ یادبود در مورد هولوکاست و جنایات نازی ها.

این AfD نیز مواجه شده فشار برای سوخت رسانی ضد مهاجر روحیه پس از چند مرگبار افراطی جناح راست حملات در آلمان در ماه های اخیر.

تاسیس در سال 2013 به عنوان در درجه اول euroskeptic حزب AfD از آنجا نقل مکان کرد و بیشتر به راست — به دست آوردن محبوبیت با شدت ضد مهاجرت موضع. این AfD در حال حاضر بزرگترین حزب مخالف در پارلمان آلمان به دست آوردن 12.6 درصد در سال 2017 فدرال انتخابات.

rs/اس ام اس (dpa AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>