آلمان و ایالات 16: Schleswig-Holstein

سواحل شنی سفید قرمز-سفید lighthouses و ثابت ثابت نسیم شکل سواحل, Schleswig-Holstein. شمال دولت ساحلی دارای دو دریا به کاوش: دریای شمال و دریای بالتیک است.

شمالی از تمام ایالات آلمان تماس های خود را به زمین میان دریاها. در حالی که در شمال ساحل دریای تنها نازک حل و فصل امور خارجه سه تا از بزرگترین شهرهای Flensburg, کیل و Lübeck دروغ در ساحل دریای بالتیک. سبز, تخت, دولت غنی در حفاظت ذخایر طبیعت گسترش بین شمال و بالتیک دریا.

این Schlei و فلنسبورگ

نقاط زیبا و بسیاری از طبیعت در Schlei خور دریایی جو و شکوفایی رم تجارت در بندر فلنسبورگ —بررسی مجری نیکول Frölich رفت و در یک بازی گاه به گاه تابستان گردش به دور دست در شمال آلمان است.

Sylt

تعطیلات در دریای شمال بین توفنده لوکس و فریزی coziness وحشی گشت و گذار و ملایم کتگات-دریا — در Sylt مهمانان می توانید استراحت زیبا. در اوایل تا اواسط قرن 19 اولین بازدید کنندگان آمد و به دریای شمال جزیره برای شنا; امروز وجود دارد تقریبا یک میلیون مهمانان سالانه است.

Timmendorf ساحل

وجود بوی Sylt در دریای بالتیک در Timmendorfer Strand, یکی از شیک ترین تفریحگاه ساحلی در دریای بالتیک. آن سه بعضا بسیار متمایز است. در 150 متر Seeschlösschenbrücke طولانی ترین و, با چای ژاپنی مجلس در پایان آن غیر معمول ترین.

بازرگانان شهر Lübeck

600 سال پیش Lübeck یکی از مهم ترین مراکز تجاری در شمال اروپا. آب با شکوه قرمز-آجر خانه ها و کلیساها هنوز هم بخشی از منظره امروز. شهر های معروف جهان برای آشپزی تخصص: شیرینی.

کیل دولت سرمایه

کشتی های کروز می تواند اسکله درست در وسط کیل و افزایش تعداد گردشگران با استفاده از این حالت از حمل و نقل برای بازدید از این ارجمند دریا نوردی شهرستان. نزدیکی آن به دریا است که به طور مداوم آشکار در زمین نیز هست.

تخصص از Schleswig-Holstein

هر سفر همچنین شامل نمونه برداری از غذاهای محلی است. معمولی برای, Schleswig-Holstein است باز ساندویچ میگو “Halligbrot”. در اینجا یک دستور چگونه به آن را.

سفر خود را به آلمان

آیا شما به دنبال توصیه های خود را برای سفر به آلمان ؟ ما باید آنها را: راهنمایی برای آلمان — دولت توسط دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>