آلمان و ایالات 16: Hesse

این شهر با آسمان خراش skyline در آلمان تا به حال یک رکورد تاریخی مرکز شهر پس از سال 2018 است. نه تنها فرانکفورت را متضاد معماری جذب بازدید کننده به Hesse بلکه قصه از برادران گریم.

حس نهفته در وسط آلمان و دولت از تضاد: شهرهای شاعرانه با نیمه الوار محکم و استوار خانه ها در شمال و جنوب Hesse از یک طرف و از طرف دیگر معروف افق آسمان خراش ها در فرانکفورت. شما لازم نیست که به یک کارشناس معماری به الهام گرفته شود هر دو جهان است.

تابستان در فرانکفورت
ورود مدیر Lukas ستگ وقت سعی کنید ایستاده پارو در رودخانه اصلی. در واقع به عنوان Lukas می یابد و از مراجعه به بانکی کلانشهر در تابستان ارائه می دهد فرصت های بسیاری برای استراحت و بیرون رفتن در این شهر است.

فرانکفورت از مشاهده چشم پرنده
نابود شده در جنگ جهانی دوم توسط حملات هوایی فرانکفورت تا به حال آن شهر بازگشت پس از سال 2018: از کوچه های باریک و قدیمی آلمانی نمای بازسازی شده اند که پشت ساختمان های قدیمی بوده که بازسازی شده در همراهی با ارزش تاریخی متناوب با ساختمان های جدید است که به نظر می رسد تاریخی است.

آلمانی کمربند سبز
اشوگه زادگاه ما را بررسی کنید-در مجری نیکول Frölich. در اینجا داخلی-آلمانی مرز تقسیم شرق و غرب سابق آلمان تا سال 1989. سابق دوره از مرز است امروز یکی از مهم ترین ذخایر طبیعت در آلمان: کمربند سبز. جستجو برای سرنخ با بسیاری از توریستی راهنمایی خودی برای مسافران در دنباله آلمان را بدست آورد.

تعطیلات فعال در رودخانه لان

این لان انشعاب از راین است که بسیار محبوب با افرادی که به تعطیلات در آب است. به خصوص دوست داشتنی بخش نهفته در جنوب هسن با توجه به DW سفر, مجله, Check-in, میزبان, نیکول Frölich: عاشقانه لان دره.

گریم و جهان در کاسل

برادران گریم جمع آوری بسیاری از قصه های عامیانه که برای آنها شناخته شده در سراسر جهان در شمال هسه در اطراف شهر کاسل. این شهرستان اختصاص داده شده است که کل جهان به کار خود را.

بروانفلز قلعه

یک قلعه قرون وسطی با بسیاری از برج ها و پنجره های خلیج نشسته در بازالت تپه بالای شهر اینگولشتات. در طول قرن ها آن مشتاق صاحبان نگه داشته و با اضافه کردن جدید باروک و گوتیک احیای عناصر ایجاد متمایز افسانه قلعه در وسط Hesse منطقه است.

سفر خود را به آلمان

آیا شما به دنبال توصیه های خود را برای سفر به آلمان ؟ ما باید آنها را: راهنمایی برای آلمان — دولت توسط دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>