آلمان و ایالات 16: Brandenburg

براندنبورگ دارای شکوه قصر قرون وسطی شهر و مراکز زیادی برای دوستداران طبیعت.

ایالت براندنبورگ گسترش در اطراف پایتخت آلمان. منطقه پوشیده اطراف برلین دارای یک میراث جهانی یونسکو پس از دیگری — از پارک ها و کاخ ها از پادشاهان پروس در پوتسدام به مدرن باوهاوس در معماری در Bernau و Grumsin جنگل های راش در Schorfheide-چرین ذخیره گاه زیستکره.

پوتسدام دولت سرمایه

با معروف کاخ Sanssouci هلندی چهارم و Babelsberg استودیو فیلم پتسدام مقدار زیادی از مناظر را ببینید. چقدر از پوتسدام شما می توانید ببینید در یک روز ؟ چک در میزبان Lukas ستگ تلاش برای پیدا کردن.

کاهش در Spreewald

این Spreewald نهفته در جنوب برلین. جنگل منطقه crisscrossed است توسط هزاران نفر از کانالها که برای قایقرانی است. نیکول Frölich که میزبان تلویزیون ما سفر نشان می دهد چک در می یابد که وجود دارد مقدار زیادی از راه های دیگر برای استراحت در روستاهای زیبا.

ADGB اتحادیه مدرسه در Bernau

این شهادت به مدرنیته نشان می دهد که چگونه باوهاوس — افسانه ای مدرسه هنر برای طراحی و معماری — به چشم انداز خود را از ساختمان مدرن از شهر به روستا در براندنبورگ. اتحادیه های کارگری در Bernau در نزدیکی برلین طراحی شده توسط دوم باوهاوس مدیر هانس مایر, شده است, میراث جهانی یونسکو پس از 2017.

لذت قایق مارینا در ویتنبرگ

براندنبورگ است که همه جنگل ها و greenspace. با بسیاری از دریاچه ها و رودخانه های این مقصد بزرگ برای کسانی که عاشق بودن در آب است. این Nedwighafen اسکله در ویتنبرگ است یک نقطه شروع ایده آل برای لذت تور قایق در رودخانه البه.

برجسته در یک ویدئو 360 درجه

کاخ جدید در پوتسدام ساخته شده توسط فردریک کبیر به جای مهمانان خود را بسیار کمتر شناخته شده از خود را در تابستان کاخ Sanssouci — اما فقط به عنوان به خوبی به ارزش یک دیدار است.

با استفاده از ماوس بر روی کامپیوتر خود و یا انگشت خود را در گوشی های هوشمند خود را به را انتخاب کنید آنچه شما می خواهید برای دیدن. در این ویدئو کلیک کنید و کشیدن بخش تصویر هر کجا که شما می خواهید. اگر شما VR شما می توانید ویدیو را در واقعیت مجازی.

سفر خود را به آلمان

آیا شما به دنبال توصیه های خود را برای سفر به آلمان ؟ ما باید آنها را: راهنمایی برای آلمان — دولت توسط دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>