آلمان و ایالات 16: برلین

برلین و بسیاری از چیزهایی: پایتخت آلمان مقر دولت و فرهنگی شهر. اما بالاتر از همه برلین جذاب شهر است که به طور مداوم در حال تغییر است. شاید به همین دلیل آن را مانند یک کانون گردشگری.

برلین جذابیت باقی مانده ناگسستنی. در 2018, 13.5 میلیون بازدید کنندگان به پایتخت آلمان — سه بار بیشتر گردشگران از برلین جمعیت. وجود دارد بسیاری از دلایل خوبی برای بازدید از برلین.

زنان اماکن در برلین

برلین آلمان تنها دولت فدرال است که در آن روز بین المللی زنان است. پایتخت نیز می توان از یک دیدگاه 365 روز در سال است. نیکول Frölich, مجری DW سفر, مجله, Check-in, حتی این را به عنوان یک تجربه کاملا جدید است. در اینجا راهنمایی های او.

معماری مدرن

معروف جهان, مدرسه هنر معماری و طراحی باوهاوس آن جشن تولد 100 در 2019. چگونه باوهاوس تاثیر معماری در پایتخت ؟ بررسی مجری نیکول Frölich در آهنگ Walter Gropius, Mies van der Rohe و شرکت.

پیر گالری ملی

در مقایسه با باوهاوس در معماری, قدیمی گالری ملی در برلین موزه جزیره ساخته شده در سبک معبد باستانی. اتاق های آن نمایش تمام طیف قرن 19 آلمان هنر و آغاز مدرنیسم, با شاهکارهایی مانند “راهب توسط دریا” توسط عاشقانه نقاش کاسپر دیوید فردریش.

از رایشستاگ به مجلس

سفر به گنبد شیشه ای از ساختمان رایشستاگ است باید مطلق برای بسیاری از برلین به گردشگران! اما این ساختمان نیز نشان دهنده شبیه هیچ دیگر تاریخ پر حادثه از آلمان از امپراتوری به روز در حال حاضر.

نقطه عطفی دروازه براندنبورگ

Unforgotten هستند تصاویری از شب 9 نوامبر سال 1989 زمانی که شرق و غرب برلن در آغوش یکدیگر در دیوار برلین در مقابل دروازه براندنبورگ. 30 سال پس از سقوط دیوار برلین معروف دروازه نماد تقسیم و اتحاد مجدد آلمان و یکی از ترین عکس مناظر در برلین.

نکات برجسته در یک ویدئو 360 درجه

از ساختمان رایشستاگ به دروازه براندنبورگ; از موزه جزیره الکساندر: بزرگترین و زیباترین مربع در قلب برلین.

با استفاده از ماوس بر روی کامپیوتر خود و یا انگشت خود را در گوشی های هوشمند خود را به را انتخاب کنید آنچه شما می خواهید برای دیدن. در این ویدئو کلیک کنید و کشیدن بخش تصویر هر کجا که شما می خواهید. اگر شما VR شما می توانید ویدیو را در واقعیت مجازی.

سفر خود را به آلمان

آیا شما به دنبال توصیه های خود را برای سفر به آلمان ؟ ما باید آنها را: راهنمایی برای آلمان — دولت توسط دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>