آلمان و ایالات 16: بایرن

بایرن گردشگران را مجذوب خود با آن روستایی, سنت, کاخ سلطنتی و البته رشته کوه های آلپ.

با مساحت بیش از 7000 کیلومتر مربع, بایرن, آلمان بزرگترین دولت فدرال و دولت های دیگر مظهر بسیاری از کلیشه در مورد آلمان: از کوه ها و مراتع سبز به افسانه قلعه Neuschwanstein برای لباس های سنتی و آبجو باواریا در جشن اکتبر مونیخ.

مونیخ: دولت سرمایه

اجازه دهید نگاه خود را سرگردان بیش مونیخ از برج کلیسا سنت پیتر گوش دادن به نوازندگان در Hofgarten قدم زدن از طریق Viktualienmarkt و یا استراحت در یکی از میادین — یک روز تابستانی در مونیخ می تواند نگاه این فوق العاده است.

Tölzer زمین منطقه

این Kochelsee دریاچه با Herzogstand کوه و همسایه Walchensee دریاچه نوع باواریا مقصد مردم از خواب. آنها همچنین به نام باواریا کارائیب با کوه است. برای, بررسی, تلویزیون, سفر, مجله, مجری Lukas ستگ این بدان معنی: فرو رفتن به طبیعت دامنه کوه های آلپ!

Weltenburg صومعه

این Weltenburg صومعه در دانوب واقع شده است و در وسط بایرن. آن را در جهان مشهور است. این سفر با قایق ماهیگیری از جمله یک مسیر انحرافی را طی به “Einsiedelei”, تقریبا فراموش کرده صومعه است که هنوز هم یک خودی نکته.

این Zugspitze

این Zugspitze آلمان است که بلندترین کوه. جدید Eibsee ماشین کابل مهمانان به ارمغان می آورد تا به قله فقط در ده دقیقه. صعود از طریق Partnachklamm بسیار عاشقانه — افسانه زمستان برای بررسی مجری نیکول Frölich.

گارمیش-پارتنکیرشن

بایرن سنتی ورزش های زمستانی رفت و آمد مکرر واقع شده است و در پای Zugspitze. در گارمیش-پارتنکیرشن سالانه سال جدید اسکی پرش از چهار تپه مسابقات شده است که در المپیک, پرش, پس از سال 1953 که گردشگران همچنین می توانید ببینید.

بالا فرنکنیا

این هم یک رابطه ناگسستنی با بایرن: لذت آشپزی. در بالا فرنکنیا در شمال ایالت بایرن وجود دارد گفته می شود بیشترین تعداد سرانه از قصابی شیرینی پزی و کارخانه های لبنی در جهان! دلیل خوبی نیز برای بررسی میزبان Lukas ستگ به نگاهی دقیق تر در منطقه است.

آوگسبورگ

میراث جهانی یونسکو-جهانی-مشهور عروسک خیمه شب بازی و تئاتر و بیشتر — پرواز راهنمای شما نشان می دهد آوگسبورگ, یکی از قدیمی ترین شهرستانها در آلمان از بالا!

برجسته در یک ویدئو 360 درجه

Rothenburg ob der Tauber است که در شمال ایالت بایرن. با آن خطوط پیچ در پیچ کوچک نیمه الوار محکم و استوار خانه ها و دفاعی شهر دیوار این یک نمونه قرون وسطی شهر.

با استفاده از ماوس بر روی کامپیوتر خود و یا انگشت خود را در گوشی های هوشمند خود را به را انتخاب کنید آنچه شما می خواهید برای دیدن. در این ویدئو کلیک کنید و کشیدن بخش تصویر هر کجا که شما می خواهید. اگر شما با استفاده از یک کامپیوتر استفاده از گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس به عنوان مرورگر است. و اگر شما VR شما می توانید ویدیو را در واقعیت مجازی.

سفر خود را به آلمان

آیا شما به دنبال توصیه های خود را برای سفر به آلمان ؟ ما باید آنها را: راهنمایی برای آلمان — دولت توسط دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>