آلمان 16 ایالت: ایالت بادن-وورتمبرگ

عکاسی از خود در مقابل خرابه های قلعه هایدلبرگ و ورزش های زمستانی در جنگل سیاه فقط دو دلیل خوب برای بازدید بادن-وورتمبرگ.

این دولت فدرال در جنوب غربی آلمان است که در سراسر جهان شناخته شده به خصوص برای جنگل سیاه. در واقع “Ländle” یا “کوچک زمین” به عنوان مردم محلی روی محبت به آن خیلی بیشتر به ارائه: از طبیعت در سوابی دورهء زمین شناسی ژوراسیک به مقدار زیادی از فرهنگ و هنر در دولت سرمایه اشتوتگارت.

بادن-بادن

در قرن 19 در شهر بادن-بادن بود به خصوص محبوب با مهمانان به عنوان یک لوکس آبگرم بهداشت. امروز, ثروتمند ترین گردشگران از سراسر جهان است. این محل همچنین مناسب برای افراد جوان ؟ ورود مدیر Lukas ستگ خواسته خود این سوال.

اشتوتگارت

اشتوتگارت است شناخته شده برای آن تاریخ خودرو با مرسدس بنز و پورشه است. اما آن را فقط در موزه ها از کامپیوتر جهان است که دولت سرمایه جذاب — همچنین برخی از آیکون های مدرن معماری تاریخ!

سوابی Alb

محافظت کشت روستا تاج در اینجا وجود دارد و توسط قلعه امتداد جنوب اشتوتگارت. در سوابی Alb ذخیره گاه زیستکره در دورهء زمین شناسی ژوراسیک کوه مسیرهای پیاده روی پیاده روی شما را از طریق متمایز پایین-چشم انداز کوه, گذشته مراتع با پراکنده درختان میوه و از طریق راش جنگل. Lukas ستگ که میزبان تلویزیون ما سفر نشان می دهد چک در قرار داده در چکمه های پیاده روی.

کلیسای Birnau

دلیل اصلی St. mary’s نمازخانه دیگر نمی تواند مقاومت در برابر یورش زائران کلیسا صومعه Birnau ساخته شده و وقف در 1750. امروز نه تنها زائران می خواهید برای دیدن این جواهر از باروک سن.

نکات برجسته در 360 درجه-ویدئوها

با 22 میلیون اقامت شبانه نیز در سال 2018 جنگل سیاه محبوب تر است از همیشه قبل از. پایتخت از جنگل سیاه است فرایبورگ با آن 800 سال گوتیک کلیسای جامع در مرکز شهر است.

هایدلبرگ مظهر romantisicm در آلمان است. معروف آن قلعه خراب جذب گردشگران از سراسر جهان است. را در یک نمای پانوراما از این محل عاشقانه!

با استفاده از ماوس بر روی کامپیوتر خود و یا انگشت خود را در گوشی های هوشمند خود را به را انتخاب کنید آنچه شما می خواهید برای دیدن. در این ویدئو کلیک کنید و کشیدن بخش تصویر هر کجا که شما می خواهید. اگر شما VR شما می توانید ویدیو را در واقعیت مجازی.

سفر خود را به آلمان

آیا شما به دنبال توصیه های خود را برای سفر به آلمان ؟ ما باید آنها را: راهنمایی برای آلمان — دولت توسط دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>