آلمان: WW2 بمب نیروهای بیمارستان تخلیه

یک بیمارستان در شهر بن بود مجبور به حرکت صدها نفر از بیماران از جمله کسانی که به طور جدی بیمار با کروناویروس بنابراین مواد منفجره می تواند خنثی است. بیش از یک هزار نفر از ساکنان نزدیک نیز تخلیه شده است.

دو صد بیماران در یک بیمارستان در غرب آلمان تخلیه شدند روز پنج شنبه پس از یک جنگ جهانی دوم بمب گذاری شده بر روی زمینه.

از 227 کیلوگرم (500 پوند) هوایی مواد منفجره کشف شد در کار ساخت و ساز در شهر بن کلینیک دانشگاه یک روز پیش از آن.

در میان بخش مراقبت های بیماران که تا به حال به تخلیه وجود دارد 11 افرادی که بدحال با COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

بیشتر بخوانید:آلمان defuses WW2 بمب در تسلا Gigafactory سایت

بسیاری از بیماران منتقل شده به بخش های دیگر بیمارستان اما برخی از آنها منتقل به بیمارستان های دیگر. برخی از 150 خدمات اورژانس پرسنل بودند طناب برای کمک به.

مقامات محلی همچنین دستور داد از 1200 ساکنان محلی برای تخلیه. تیم کارگران بازدید مردم درب به درب پرسیدن از کسانی که در حال حاضر تحت آلمانی مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ویروس به طور موقت تخلیه خواص خود را.

500 متر زمین در اطراف بیمارستان مهر و موم شده بود برای چند ساعت.

بمب بود با موفقیت منتشر و در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>