آلمان نمی خواهد بلند coronavirus محدودیت های قبل از آوریل 20: Chancellory

وزرای حتی نمی خواهد در نظر گرفتن آرامش در سراسر کشور coronavirus مستند برای حداقل سه هفته بالا, آلمانی, مقام دولتی گفته است. حتی پس از آن اقدامات می تواند در محل باقی می ماند برای برخی از مردم است.

آلمان است و نه برنامه ریزی برای استراحت زمان محدودیت در زندگی عمومی قبل از آوریل 20, Helge براون از آنجلا مرکل معاونت است گفت: یک روزنامه ملی.

براون ساخته شده نظرات تنها چند روز پس از این کشور معرفی گسترده در سراسر کشور اقدامات در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19. این هفته بسیاری از مواد غذایی و سرگرمی, رسانه های تعطیل همراه با مدارس و دانشگاه های غیر ضروری مغازه ها.

“ما نمی خواهد بحث در مورد هر گونه آرامش بخش [محدودیت] تا مارس 20 و تا آن زمان تمام اقدامات را در محل باقی می ماند,” براون گفت: Der Tagesspiegelو اضافه کرد که باید آن را روشن و پس از عید پاک که آیا این محدودیت را کاهش گسترش coronavirus.

ادامه مطلب: Coronavirus آخرین: ما شیوع موج به بیش از 100 ، 000 موارد

“اگر ما موفق به کاهش میزان عفونت به طوری که طول می کشد تا ده دوازده روز یا بیشتر برای موارد به دو برابر و سپس ما می دانیم که ما در مسیر درست” گفت: Braun.

Coronavirus عفونت نرخ در حال حاضر دو برابر شدن هر سه تا پنج روز است. آخرین آمار و ارقام برای کشور از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد بیش از 53,000 آلوده و 395 مرگ و میر.

کاهش اقدامات

حتی زمانی که این محدودیت را برای دیگران کاسته اجتماعی فاصله اقدامات به احتمال زیاد همچنان به اعمال افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی تا زمانی که یک واکسن اضافه شده Braun.

براون به نفع رویکرد مورد استفاده در کره جنوبی که در استخدام یک ترکیب گسترده تست و ردیابی دیجیتال برای پیگیری از انتشار گزارش روزنامه Die Welt.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان است که در قرنطینه در روز پنج شنبه پرسید جمعیت آلمان به صبر با تدابیر شدید.

ادامه مطلب: Coronavirus: عجله برای توسعه سریع تست

چگونه در بسیاری از کشورهای دیگر نگه داشتن اقدامات در محل ؟

چین: ووهان چین شهر که در آن شیوع آغاز شد, آغاز کرده است, کاهش محدودیت دو ماه بعد از این شهرستان قرار داده بود روی زمین افتاده. بانک ها در حال حاضر دوباره باز شد و اتوبوس خدمات را آغاز کرده اند عامل. مردم در حال حاضر مجاز به سفر به شهر اما محدودیت های مسافرتی را در محل باقی می ماند تا آوریل 8 برای کسانی که امید به ترک. فرودگاه را نیز دوباره باز داخلی ترافیک هوایی از این تاریخ.

ایتالیا: تنگ محدودیت در زندگی عمومی در حال حاضر اجرا شده است برای چند هفته و به طور رسمی تنظیم شده باقی می ماند تا آوریل 3, اما این می تواند تمدید شود تا ژوئیه 31. ایتالیا مرگ و میر در حال حاضر بسیار پیشی چین رسمی تلفات در 9,134.

ایتالیا موسسه ملی بهداشت گفت: وجود داشته است کاهش عفونت در روزهای اخیر اما نرخ هنوز هم دوم بالاترین در جهان و مرگ و میر پیشی گرفته اند 9,000.

اسپانیا: دولت اسپانیا این هفته تمدید دو هفته ای مستند برای یکی دیگر از دو هفته. نخست وزیر پدرو سانچز گفت که او امیدوار است که طولانی مهار اقدامات کمک خواهد کرد این را “کابوس” “به پایان رسید به زودی.”

ما: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد اقتصاد بازگشایی شد, عید پاک که می افتد در مارس 12. این کشور در حال حاضر دارای بیشترین تایید عفونت در جهان در بیش از 100 ، 000.

بریتانیا: بریتانیا دقیقترین اقدامات شروع در روز دوشنبه. نخست وزیر بوریس جانسون وعده داده شده به نقد و بررسی آنها پس از سه هفته. ارشد بهداشت مشاوران توصیه کرده اند که افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی موجود ممکن است باقی می ماند تحت مستند برای 4 ماه. برخی از دانشمندان فکر می کنند این کشور نیاز به حرکت در داخل و خارج از مستند به بنیادی بیشتر خوشه در موارد.

ایرلند: ساعت پس از اعلام سراسر کشور مستند ireland’s وزیر بهداشت در روز شنبه گفت: این اقدامات آنقدر سخت نمی تواند آنها را در محل باقی می ماند برای مدت طولانی. اما او با رد این ایده از زندگی به حالت عادی بازگشت در عید پاک.

kmm/mm (ایسنا AP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>