آلمان را ‘غلبه بر’ coronavirus شیوع رئیس جمهور می گوید

پس از آلمان گزارش داد یک چهارم coronavirus مرگ رئیس جمهور التماس مردم برای تغییر روال زندگی روزانه خود را بلافاصله. وزیر توصیه می شود افراد مسن برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی و بغل کردن.

آلمان گزارش چهارم آن مرگ مربوط به COVID-19 coronavirus همه گیر در روز پنج شنبه.

مقامات بهداشت در اشتوتگارت گفت: 67 سال درگذشت در جنوب ایالت بادن-وورتمبرگ. این اولین بار است که مرگ در خارج از ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان دولت که در آن اکثر موارد گزارش شده است.

تعداد کل COVID-19 نفر در آلمان در حال حاضر در 2,078.

دنبال DW را coronavirus به روز رسانی های زنده در اینجا

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر به نام آلمان از شهروندان خود را برای انطباق روال در پی آنچه سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر به نام “جهانی همه گیر.”

“ما نیاز به تغییر در زندگی روزمره ما — نه به تدریج اما در حال حاضر,” او گفت:. “همه ما می دانیم که امروز ما به دنبال در برخی بسیار جدی تحولات به آمده است.”

او در توصیف این شیوع به عنوان یک چالش “که ما می تواند و خواهد شد غلبه بر, با تشکر از عملکرد خوب سیستم بهداشت و درمان.”

‘اجتناب از در آغوش گرفتن’

افراد مسن باید عمل کنند به خصوص با دقت آلمانی امور اجتماعی وزیر Franziska Giffey گفت: در روز پنج شنبه.

“افراد مسن پدربزرگ و مادربزرگ و خانواده های آنها باید تجدید نظر عادات خود را به عنوان مثال با اجتناب از حمل و نقل عمومی محلی توقف در آغوش گرفتن مردم و حضور در رویدادهای بزرگ عمومی,” او گفت:.

اثر یک عفونت کروناویروس ثابت کرده اند شدید به خصوص برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

شرقی, آلمانی, شهر هلی بسته تمام مدارس و مهد کودک اما برخی نگران هستند که بسته شدن مدارس می تواند قرار داده پدربزرگ و مادربزرگ که گام در به عنوان مراقبان تحت خطر قرار دادن آنها در تماس با کودکان جوان که ممکن است آلوده.

ادامه مطلب: Coronavirus سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم: من باید یک پزشک را ببینید?

“افزایش بسیار سریع” آلمان آژانس دولت فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری های رابرت کخ موسسه اعلام کرد. روز چهارشنبه آنگلا مرکل پیشنهاد کرد که تا 70 ٪ از جمعیت می تواند آلوده.

صدراعظم آلمان CDU حزب را لغو یک همایش, برنامه ریزی برای مارس 25 به دلیل شیوع زمانی که مرکل را به عنوان جانشین رهبر حزب قرار بود انتخاب شود.

صدراعظم خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در توسعه بحران بعد در روز پنج شنبه.

اد/اس ام اس (dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>