هشدار آلمان در برابر کاهش coronavirus محدودیت با وجود پیشرفت

رابرت کخ موسسه گفته است که با وجود ظاهری پیشرفت خیلی زود است که به فکر می کنم در مورد شل شدن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. مقامات انتظار می رود به بحث بیشتر ضد coronavirus محدودیت.

آلمان اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع کروناویروس داشتن یک اثر قابل اندازه گیری است اما هنوز زود است که برای توجیه صدور همه روشن این کشور در کنترل بیماری و پیشگیری سازمان گفت: در روز جمعه.

رابرت کخ موسسه (RKI) رئیس جمهور Lothar Wieler هشدار داد که کشور تازه ترین شاخص های پیشرفت باید معنی نیست آلمانی ها باید خود را رها گارد در تلاش برای کاهش سرعت گسترش ویروس.

ادامه مطلب: آیا آلمان جدید کروناویروس اجتماعی فاصله قوانین ؟

RKI گزارش داد که در هفته گذشته یک فرد مبتلا به این ویروس در آلمان به طور متوسط است آلوده کردن پنج تا هفت نفر دیگر.

پس theimplementation تعدادی از محدودیت های حاوی ویروس بسیار مسری متوسط ميزان عفونت شده و یک نفر دیگر.

با توجه به Wiesler آن است که تنها زمانی که یک فرد آلوده به طور متوسط آلوده کمتر از یک شخص دیگر که coronavirus بیماری همه گیر خواهد شد و به آرامی شروع به کاهش است.

“ما باید به زیر یک,” او گفت:. “من امیدوارم که این اتفاق خواهد افتاد در آینده
روز.”

Wieler بر اهمیت مردم در ادامه به رعایت بهداشت اجتماعی و فاصله گرفتن قوانین است.

آلمان به ثبت نام بیش از 80,500 coronavirus عفونت و حداقل 1,022 مرگ و میر.

ادامه مطلب: Coronavirus و سلامت روان: “ما ساخته شده است برای انزوای اجتماعی’

بایرن می بیند بهبود

جنوب ایالت بایرن نیز گزارش ظاهری بهبود در مهار ویروس.

دولت برتر مارکوس Söder گفت: در روز جمعه که آن را در حال حاضر طول می کشد بیش از شش ماه برای آن تعداد از عفونت به دو از دو و نیم سال قبل از بایرن خود را تعطیل, مدارس و مراکز مراقبت از کودکان و دیگر امکانات.

بایرن و جنوب غربی ایالت زارلاند شد دو آلمانی متحده برای تحمیل یک مستند برای جلوگیری از عفونت کروناویروس اما بقیه کشور به زودی به دنبال.

مردم در آلمان شده اند خواست به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله زمانی ، بسیاری از بیمورد کسب و کار را نیز تعطیل.

دولت آلمان مورد بحث در روز دوشنبه امکان اجرای اقدامات بیشتری را برای جلوگیری از coronavirus از جمله سختگیرانه کنترل مرز و اجباری قرنطینه برای همه تازه واردان در پرواز با توجه به آلمانی, اخبار, مجله Der Spiegel.

mvb/اس ام اس (dpa AFP)

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>