آلمان: والتر Lübcke قتل مشکوک مرتبط با ترور

مرد مظنون به قتل آورد سیاستمدار والتر Lübcke درگیر شده اند ممکن است در یک جداگانه اقدام به ترور. Lübcke قتل برانگیخته در سراسر کشور بحث بیش از تهدید سیاسی و افراط گرایی در آلمان است.

مظنون در قتل از منطقه ای CDU سیاستمدار والتر Lübcke درگیر شده اند ممکن است در یک جداگانه برای ترور رسانه های آلمان روز جمعه گزارش داد.

با توجه به آلمانی پخش Norddeutscher Rundfunk و Der Spiegel magazine, دادستان پیدا کرده اند شواهد ارتباط Lübcke را مشکوک قاتل استفان E. به ترور ناموفق در سال 2003 برابر یک معلم از شهر کاسل.

Lübcke ضرب گلوله کشته شد در خانه اش در ژوئن 2019. او یک عضو از آنجلا مرکل مرکز-راست آورد و برای او شناخته شده بود طرفدار مهاجر views.

استفان E. دستگیر شد در ارتباط با Lübcke مرگ بود و در ابتدا اعتراف به قتل است. اما او بعد از recanted بیانیه خود گفته است که دیگر شک تا به حال در واقع ماشه کشیده. مقامات بر این باورند که گمان انگیزه بود توسط جناح راست افراطی گری.

بیشتر بخوانید: آلمان و جناح راست افراطی گری: ابعاد جدید از ترور

در طول یک جستجو در Stephan E. کامپیوتر مقامات پاكستان در یافت اطلاعات در مورد مدرسه هدف قرار گرفت ترور. این اطلاعات گفته شده یک سال قبل از اقدام به قتل است.

معلم بود که به طور فعال درگیر و مخالف جناح راست افراطی گری به سختی طفره رفت یک گلوله, که به ضرب گلوله کشته شد از طریق پنجره آشپزخانه از خانه خود را. پرونده بسته شد به عنوان محققان بودند هرگز قادر به پیدا کردن مجرم.

استفان E. وکیل فرانک Hannig رد اتهامات علیه خود را مشتری و گفت که او تا به حال هیچ دانش از تحقیقات مربوط به ترور ناموفق در کاسل ،

قتل والتر Lübcke ارسال تکان طریق آلمان و موجب سراسر کشور بحث بیش از تهدید سیاسی و افراط گرایی است.

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. برای ثبت نام آن را در اینجا.

jcg/aw (AFP dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>