آلمان پرده بسته محرک اقتصادی به kickstart اقتصاد

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می گوید حاکم بر احزاب توافق کرده اند که در €130 میلیارد بسته محرک برای کمک به احیای ویروس-آمار اقتصاد است. تحت گسترده اقدامات مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود به طور موقت کاهش داد.

آنگلا مرکل گفت که آلمان راه اندازی شد به شخم 130 میلیارد یورو ($146 میلیارد دلار) را به راه اندازی مجدد یک اقتصاد به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این اقدامات عبارتند از به طور موقت برش مالیات بر ارزش افزوده, فرم 19 درصد به 16 درصد ارائه خانواده های اضافی €300 در هر کودک و دو برابر دولت حمایت تخفیف در برقی ماشین خرید.

این بسته همچنین ایجاد €50 میلیارد صندوق برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی و نوآوری و رقمی در اقتصاد آلمان.

اقدامات توافق شد مرکل اتحادیه دموکرات مسیحی آن باواریا, خواهر, پارتی, مسیحی اتحادیه اجتماعی و تاریخ و حاکم شریک مرکز-چپ سوسیال دموکرات پس از ماراتن مذاکرات که 21 ساعت به طول انجامید.

آنگلا مرکل گفت: اعضای ائتلاف متعهد شده بود به یک بی پروا برنامه است که افزایش هزینه های مصرف کننده و سرمایه گذاری و نوآوری و کاهش فشار مالی بر مردم عادی آلمان.

ادامه مطلب: Coronavirus اسلش, آلمانی, درآمدهای مالیاتی حدود €100 میلیارد

“واضح است که همه از این نیاز به یک جسورانه پاسخ” مرکل به خبرنگاران در برلین. “این در مورد تامین امنیت شغل و نگه داشتن اقتصاد در حال اجرا و یا گرفتن آن را دوباره رفتن.”

آلمان شروع به شل آن coronavirus مستند measureson مارس 20 حدود یک ماه پس از معرفی آنها.

اقتصاد رفت و به رکود اقتصادی طی سه ماهه اول با سه ماهه دوم انتظار می رود برای دیدن رکود تعمیق.

بیکاری افزایش یافته است افزایش به 6.3% از 5.8% در ماه گذشته است. این رقم می شده اند به طور قابل توجهی بالاتر آن را به حال شده است برای یک دولت برنامه ای است که اجازه شرکت ها برای کاهش ساعت و حقوق و دستمزد بیش از 7 میلیون کارمند در ازای نگه داشتن آنها در شغل خود.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>