آلمان: قطار پیگیری قتل مشکوک قرار داده شده در بیمارستان روانی

دادگاه دستور داده است تا مظنون متهم به هل دادن یک زن در مقابل یک آموزش قرار داده می شود در یک بسته روانپزشکی به طور نامحدود. دادگاه گفت که او نمی تواند از نظر قانونی مسئول که جرم ناشی از بیماری روانی است.

یک مرد که تحت فشار قرار دادند یک زن در مقابل یک قطار در حال حرکت قتل او فورا خواهد شد به طور نامحدود متعهد به مراقبت های روانی قضات باید تصمیم گرفت.

دادگاه اعلام کرد که”نگران کننده” جرم متعهد شد قتل با هدف های مخرب و اما که 28 ساله مظنون را نمی توان محکوم به دلیل اسکیزوفرنی. بیماری خود را به معنای او ممکن است شده اند قادر به تشخیص بین درست و غلط در زمان حمله قضات گفت.

دادگاه حکم داد که او مطرح در آینده تهدید به عموم و در نتیجه باید متعهد به بخش روانپزشکی.

وقوع حمله در ماه جولای سال 2019 در غرب شهر در آلمان Voerde در ایالت نوردراین-وستفالن.

بیشتر بخوانید: آلمان دادگاه عالی فلسطين قاتل حق به فراموشی سپرده شود

بی دلیل حمله

با توجه به دادگاه 34 ساله قربانی گرفته بود با تعجب به حمله بی دلیل و قربانی تا به حال تا به حال هیچ تماسی آنچه با مجرم است. قضات گفت: انگیزه مشخص نیست.

متهم گفت: او تا به حال احساس ناخوشی در روز حمله که سر خود را به حال شده است در حال چرخش است و او ممکن است تلاش برای نگه دارید و به کسی. او را رد کرده او عمدا تحت فشار قرار دادند این زن گفت: از طریق وکیل او که او “نه فشار زنان است.”

این حکم می تواند به دادگاه تجدید نظر.

کمتر از دو هفته پس از Voerde حمله جداگانه حادثه هشت ساله کشته شد هنگامی که یک مرد او را تحت فشار قرار دادند و مادر خود را در مقابل ورودی قطار در فرانکفورت ایستگاه مرکزی. زن موفق به تقلا برای ایمنی اما کودک درگذشت.

mvb/ng (dpa AFP)

Train station at station

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>