آلمان: ترافیک مرگ و میر پاییز به پایین ترین نقطه پس از الحاق

مرگ و میر در جاده ها را فرو برد و به پایین ترین نقطه از سال 1990 با تشکر برای کاهش ترافیک در طول coronavirus مستند. حوادث نیز آلن به طور قابل توجهی.

ترافیک مرگ و میر در آلمان کاهش یافت و به پایین ترین نقطه خود را پس از الحاق به اداره فدرال آمار اعلام شده در روز دوشنبه.

آن گفت: 158 نفر کشته در جاده ها در ماه مارس در مقایسه با 234 در همان آخرین دوره سال است.

تعداد تصادفات کاهش یافت و به 166,000 — 23 درصد کمتر از ماه مارس 2019 و بالاترین رقم پس از آن شروع به ضبط آمار و ارقام 30 سال پیش.

تعداد زیادی از مردم مجروح در حوادث رانندگی کاهش یافت و 27 درصد به 20,400. این بود که یک رکورد بزرگ هر چند با تعداد کمتری از مردم مجروح در فوریه 2010.

Coronavirus همه گیر و همراه مستندات منجر به مراتب کمتر اتومبیل در جاده ها. اما گروه زیست محیطی صلح سبز است پیش بینی افزایش خودرو در جاده ها به عنوان مردم بیشتر سر بازگشت به کار.

این خواهد آمد با افزایش آلودگی آن هشدار داد.

ادامه مطلب: بر روی دوچرخه خود را! Coronavirus دهید, دوچرخه سواری, دیوانگی در آلمان

مردم در آلمان تا کنون شده است را تشویق به جلوگیری از حمل و نقل عمومی و به عنوان مستند محدودیت ها کاسته صلح سبز انتظار دارد که بیشتر مردم را به درایو. تعداد کیلومتر با ماشین سفر در شهرهای بزرگ به تنهایی می تواند افزایش تا 20 میلیارد و محیط زیست, گروه تخمین می زند.

“برای جلوگیری از coronavirus از ایجاد ترافیک افزایش و شهرستانها در حال حاضر باید با ایجاد فضای بیشتر برای دوچرخه سواران و پیاده” صلح سبز ترافیک متخصص ماریون Tiemann گفت.

برلین تنها بزرگ شهر است که نقل مکان کرد برای بهبود چرخه و مسیرهای عابر پیاده گردشگاهها در این زمان Tiemann گفت.

aw/rt (dpa AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>