آلمان به گونی افراطی سربازان و سریع تر

افراطی سربازان یمنی به راحتی تحت یک تغییر به آلمان نظامی عمل می خواستم توسط کابینه. وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer گفت: کسانی که سالی به بوندس تصویر “نمی تواند باقی می ماند.”

آنگلا مرکل ائتلاف کابینه تصمیم گرفت روز شنبه به اصلاح آلمان نظامی عمل اجازه می دهد تا ساده تر sackings از سربازان منظم برای افراط گرایی و دیگر سوء رفتار شدید.

در نهایت تصمیم بر عهده دولت فدرال آلمان را در مجلس.

در حال حاضر سربازان حرفه ای و یا Zeitsoldaten با بیش از چهار سال خدمت در آلمان بوندس تنها می تواند حذف شود از طریق طولانی انضباطی جلسات فرود گاهی اوقات قبل از دادگاه های مدنی است که اغلب در نتیجه آنها را به ماندن در ،

که آستانه مطرح شود به مدت هشت سال در ماده 55 نظامی عمل پوشش اخراج روش.

آن را در حال حاضر می گوید: “یک سرباز حرفه ای ممکن است را رد کرد و در طول چهار سال اول از خدمات خود را اگر او دیگر تحقق شرایط مورد نیاز او را در مسیر کار خود را.”

برنامه ریزی اصلاح شرح زیر است طولانی موجی از تا حد زیادی راست افراطی حوادث از جمله یک اسلحه کش پیدا شده توسط پلیس در ماه گذشته در محل عضو از آلمان نخبگان KSK نیروهای ویژه تیپ.

بیشتر بخوانید: آلمان سوگند در watchdog برای ریشه کن کردن افراط گرایی در نیروهای

وزیر دفاع Kramp-Karrenbauer گفت: تغییر قانون تصویب شده توسط کابینه خواهد بود و افزایش تحریم های انضباطی و ایجاد یک “سهم مهم” برای مبارزه با افراط گرایی و دیگر شدید جنایات آلمان نظامی.

“هر کس می تواند در این راه شهرت بوندس نمیتواند در بوندس گفت:” Kramp-Karrenbauer.

او وزارت گفت: یکی دیگر از اصلاحات برنامه ریزی شده بود به سرعت بخشیدن به اقدام انضباطی در حالی که اجازه می دهد متهم مراجعه به نمایشگاه مدنی-قانون رسیدگی است.

تحت آلمان قانون اساسی بوندس کنترل مجلس پارلمان و در حال حاضر شامل 183,000 لباس شخصی و برخی از 80,000 شهروندان در سراسر شش اشخاص از جمله ارتش, نیروی هوایی, نیروی دریایی و سایبری بخش.

با توجه به وزارت 730 سربازان با کمتر از چهار سال خدمت اخراج شدند برای نقض وظیفه در سال 2018 و 2019.

در میان سربازان با دیگر خدمات وجود دارد 11 واخراج پس از رسیدگی انضباطی قبل از دادگاه در بوندس.

ipj/stb (dpa, epd)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>