آلمان به منظور بالا بردن حداقل دستمزد با وجود همه گیر

حداقل دستمزد کارگران در آلمان مجموعه, برای دیدن درآمد خود را رشد نزدیک به 12 درصد تا سال 2022 یک کمیته رسمی اعلام کرد. با وجود COVID-19 گیر حداقل دستمزد “نباید سقوط” یک وزیر گفت.

آلمان حداقل دستمزد مطرح خواهد شد بیش از چندین مرحله مقامات اعلام کردند روز سه شنبه در نهایت به مقدار €10.45 ($11.74) در هر ساعت تا اواسط سال 2022.

مذاکرات بر سر افزایش حداقل دستمزد در آلمان شد “تا حدودی بحث برانگیز” به عنوان اعضای رسمی این کشور کمیسیون wrangled بیش از مبلغ کمیسیون گفت: سر Jan Zilius.

پس از طولانی کردن مذاکرات و لغو یک کنفرانس مطبوعاتی در آخرین لحظه نمایندگان کارفرمایان و کارگران اتحادیه به اتفاق آرا توافق کردند که برای افزایش حداقل دستمزد از زمان €9.35 به €10.45 ژوئیه 2022.

حداقل دستمزد خواهد بود و به تدریج با افزایش بیش از چهار مرحله با اولین دست انداز قرار می گیرد در ژانویه 2021.

کار در آلمان وزیر Hubertus Heil گفت: دولت در اجرای این پیشنهاد است.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا راه اندازی ‘منصفانه حداقل دستمزد’ ابتکار

با این وضعیتی وخیم اقتصاد تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از کارفرمایان هشدار داده اند که افزایش حداقل دستمزد بیش از حد آن را سخت تر برای استخدام افراد در طول فاز بهبود.

اقتصاد شورای آنگلا مرکل صدر اعظم محافظه کار حزب CDU توصیف آن به عنوان یک “بار سنگین” برای کسب و کار با توجه به گزارش منتشر شده توسط روزنامه ها از Funke گروه رسانه ای.

به نوبه خود کارگران و نمایندگان گفت: افزایش خواهد داد و افزایش هزینه ها در میان برخی از مردم در پایین ترین براکت درآمد. پس از شنبه تصمیم اپوزیسیون چپ و سبز احزاب گفت: افزایش بیش از حد کوچک است.

بیشتر بخوانید: آلمان حداقل دستمزد موجب بهره وری اما آمار شرکت های کوچک

آلمان ‘موفقیت’

کار وزیر Heil, اما, گفت, وجود خواهد داشت بیشتر حداقل دستمزد اصلاحات آینده این سقوط.

“حداقل دستمزد نباید از سقوط” گفت که سیاستمدار از سمت چپ متمایل به حزب SPD است که شریک جدید در مرکل ائتلاف حاکم.

آلمان تنها معرفی حداقل دستمزد قوانین و مقررات در سال 2015. در روز سه شنبه Heil گفت: از آن شده است یک “داستان موفقیت است که نیاز به نگه داشتن در حال نوشته شده است” و این که دولت باید نسبت به آوردن آن نزدیک به €12 در ساعت است.

آینده افزایش است به اجرا در چهار مرحله با افزایش برای اولین بار مجموعه ای برای ماه ژانویه سال آینده است.

dj/rs (KNA ساعت و dpa)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>