آلمان به تعمیرات اساسی نخبگان نیروی ارتش وابسته به جناح راست افراطی گری

وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer را منحل بخشی از KSK نیروهای ویژه یک واحد وابسته به راست افراطی گری. ارتش آلمان شده است دست و پنجه نرم با افزایش راست لینک در میان سربازان.

آلمان وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer قصد دارد در بازسازی این کشور بوندس نیروهای ویژه فرماندهی (KSK) در پی اتهامات متعدد از راست افراط گرایی در میان صفوف خود را محکوم کرد.

با توجه به روزنامه Die Welt, Kramp-Karrenbauer را اعلام اصلاحات ساختاری از KSK واحد که شامل انحلال یکی از آن چهار مبارزه با شرکت های.

برخی از 70 سربازان خواهد بود تحت تاثیر تغییرات دی ولت گزارش شده است.

بیشتر بخوانید: آلمان به گونی افراطی سربازان و سریع تر

این KSK شده است بخشی از ارتش آلمان از سال 1996. این گروه با تمرکز بر ضد تروریسم عملیات و گروگان نجات از مناطق خصمانه. اعضای آن را در خدمت در افغانستان و بالکان اما آن عملیات مخفی نگه داشته است.

اما امروز KSK است “تبدیل به بخشی مستقل” از زنجیره ای از فرمان و توسعه “سمی رهبری فرهنگ” وزیر Kramp-Karrenbauer گفت: Süddeutsche Zeitung روزنامه.

او افزود که به این ترتیب واحد نظامی “همچنان نمی تواند وجود داشته باشد در شکل فعلی آن است.”

KSK فرمانده مارکوس Kreitmayr است که انتظار می رود در محل باقی می ماند اما این گروه نمی خواهد شرکت در تمرینات و یا در ماموریت های بین المللی تا بازسازی کامل است.

German Defense Minister Annegret Kramp-Karrenbauer

وزیر دفاع Kramp-Karrenbauer گفت که واحد نمی تواند همچنان وجود دارد در شکل فعلی آن’

قبلی اتهامات

بازسازی KSK می آید به چند فدرال تحقیقات کشف لینک کلیک کنید برای جناح راست افراطی گری که نگران برلین.

Kramp-Karrenbauer با تشکیل یک تیم “به سعی کنید به درک که چگونه این اتفاق افتاده و چرا از آن اتفاق افتاده است و آنچه در واقع می تواند انجام شود” DW خبرنگار توماس گنجشک گفت. وزیر است که با توجه به پرده برداری از 50 طرح که شامل انحلال یکی از کماندوهای.

“این به آن معنا نیست پایان از نیروهای ویژه است. این چیزی است که مورد بحث قرار گرفت اما آن را توافق در” گنجشک اضافه شده است.

ادامه مطلب: آمار و ارقام جدید در افراط گرایی در آلمان, نظامی, ‘نوک کوه یخ’

افراط گرایی اتهامات به عنوان دور برگشت به عنوان 2017, زمانی که KSK اعضای یک فرمانده حزب وداع گفته پرتاب سر خوک, بازی های برگزار شده جناح راست موسیقی راک و نازی ها سلام.

یک گزارش توسط آلمان نظامی ضد جاسوسی سرویس (MAD) در ماه ژانویه نشان داد که 500 سرباز در ارتش آلمان شد و در حال بررسی برای جناح راست افراطی گری.

Troops with Germany's KSK special forces

صدها نفر از سربازان آلمانی در حال بررسی برای جناح راست افراطی گری

دیوانه اشاره کرد که 20 مظنون به جناح راست افراطی گری موارد در حال حاضر در حال پردازش شد و در KSK که در رابطه با تعداد پرسنل بودند و پنج بار به عنوان بسیاری به عنوان در بقیه بوندس.

در ماه مه یک سرباز نخبگان اختصاص داده شده به بوندس نیروهای ویژه فرماندهی (KSK) بررسی شده بود نقض آلمان سلاح های کنترل قانون با توجه به آژانس خبری dpa.

سلاح و مواد منفجره بودند در یافت سرباز مالکیت خصوصی در آلمان شرقی ایالت زاکسن در dpa در گزارش ارائه چند اولیه جزئیات مورد بررسی است.

Kramp-Karrenbauer گفت: آخرین یافته ها در مورد KSK که همچنین شامل ناپدید شدن 48,000 مهمات و 62 کیلوگرم مواد منفجره به عنوان “نگران کننده” و “نگران کننده است.”

jcg/rs (AFP AP dpa رویترز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>