آلمان به آسانسور coronavirus ممنوعیت سفر برای 29 کشور اروپایی در ژوئن 15

وزیر خارجه آلمان با سفر Heiko Maas تایید کرده است که آلمان را حذف ممنوعیت سفر در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و برخی کشورهای دیگر از ژوئن 15. با این حال او تاکید کرد که این “دعوت به سفر.”

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas رونمایی آلمان طرح به لغو محدودیت های مسافرتی در 29 کشور اروپایی در روز چهارشنبه. کاستن از محدودیت های مسافرتی امر به گذرنامه-رایگان شنگن-منطقه کشور و همچنین بریتانیا و اعمال خواهد شد از ماه ژوئن 15.

این ممنوعیت در حال حاضر در محل تغییر خواهد کرد به دستورالعمل های مسافرت. اگر چه این خبر استقبال خواهد شد توسط بسیاری از Maas هشدار آلمانی ها در برابر عجله برای سفر.

بیشتر بخوانید: ایتالیا اجازه می دهد تا محدودیت سفر شروع ژوئن 3

“دستورالعمل های مسافرت لزوما دعوت به سفر” او گفت:. “برای مثال ما توصیه نمی غیر ضروری سفر به انگلستان در حالی که آنها 14 روز دوره قرنطینه در محل.”

“ما نباید اجازه دهید این آرامش ما را به یک از امنیت کاذب” او در توییتر نوشت. “COVID-19 نشده است. ما باید با هم کار کنند را به مطمئن شوید که بازگشایی گردشگری منجر به موج دوم یا در اینجا در آلمان و یا در جای دیگر.”

علاوه بر این شنگن-منطقه کشورهای اسپانیا و نروژ هنوز هم موثر ممنوعیت در محل برای آلمان به عنوان دو کشور برداشته خود را ورود ممنوع.

بلند کردن اجسام از محدودیت های مسافرتی بستگی دارد عفونت نرخ ها و سیاست های داخلی کشورهای در سوال و می تواند تغییر را با توجه به مقیاس وسیعی مستندات و یا ورود ممنوع.”

بدون در سراسر جهان سفر و در عین حال

محدودیت های سفر در خارج از آلمان شد و برای اولین بار اعلام کرد در ماه مارس است. دستورالعمل جدید اعمال خواهد شد به 26 اتحادیه اروپا و سازمان ملل و همچنین انگلستان, ایسلند, نروژ, لیختن اشتاین و سوئیس.

Maas تایید کرد که سفر به خارج از کشور مشخص نیست و در عین حال مجاز و آلمان خواهد صبر کنید برای اتحادیه اروپا برای تصمیم گیری در این.

وزیر امور خارجه همچنین تایید وجود خواهد داشت نه بیشتر بازگشت ابتکار در این تابستان پس از آلمان چارتر پرواز به بازگشت هزاران نفر از آلمانی ها به کشور خود از سراسر جهان در طول زمستان.

اد/ng (AP, Reuters)

هر روز DW سردبیران ارسال مجموعه ای از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>