آلمان برای افزایش حضور پلیس پس از ‘نژادپرستانه حمله تروریستی’

آلمانی وزیر کشور Horst Seehofer متعهد به افزایش حضور پلیس در “حساس موسسات” در سراسر کشور. تیراندازی در دو قلیان میله در هاناو شد “سومین راست حمله در چند ماه.”

آلمانی وزیر کشور Horst Seehofer روز جمعه را محکوم دوقلو تیراندازی در قلیان میله در هاناو به عنوان “یک به وضوح نژادی انگیزه حمله تروریستی.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که مقامات باید آماده برای imitator حملات اشاره به این “سوم راست حمله در چند ماه.”

او اعلام کرد افزایش حضور پلیس در سراسر آلمان به ویژه در مساجد و ایستگاه های قطار و فرودگاه ها و مرزها.

ادامه مطلب: نظر: نفرت در قلب آلمان

راست حملات ‘بزرگترین تهدید’ به آلمان

Seehofer همچنین مخالفت با جناح چپ سوسیال دموکرات وزیر دادگستری کریستین Lambrecht که شناسایی راست حملات را به عنوان “بزرگترین تهدید برای ما دموکراسی است.” Seehofer گفت: “قبول می کند که” این بیانیه است.

“چپ حملات نیز یک خطر بزرگ” او گفت:.

Horst Seehofer and Christine Lambrecht at Hanau press conference in Berlin (Reuters/F. Bensch)

Horst Seehofer و کریستین Lambrecht

Lambrecht افزود که پنج شنبه بود “بعد از عزاداری” و اعلام کرد قصد دارد برای قانون جدید در برابر جنایات نفرت.

“ما نمی خواهیم به ترک قربانیان و بستگان خود را به تنهایی در این زمان,” او اضافه کرد که مقامات آلمانی تا به حال راه اندازی 24 ساعته برای هر کسی که سوالی.

Seehofer اعلام کرده بود امنیت فوق العاده در هاناو در سفر به Hesse شهر در روز پنج شنبه.

چه اتفاقی افتاد در هاناو?

پلیس گزارش داد که یک فرد مسلح کشته و نه نفر در دو های مختلف قلیان میله در هاناو در فوریه 19. پنج اتباع ترکیه بودند در میان کسانی که کشته شدند. مظنون مرده پیدا شد ساعت بعد در خانه همراه با بدن خود 72 ساله و مادر در آنچه به نظر می رسد یک قتل-خودکشی.

نامه ای از اعترافات نوشته شده توسط مظنون و یک ویدیو که در آن او حمایت راست ایدئولوژی نیز یافت می شود. دادستان فدرال گفت: آنها گرفته شده بود مسئول این پرونده با توجه به احتمال تندرو انگیزه.

ادامه مطلب: تیراندازی در هاناو: “ما امن نیست در هر نقطه’

“امروز روز ما باید نشان دهد که ما را با هم نگه دارید. ما را نمی توان مرعوب,” رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر گفت: در روز پنج شنبه.

آنگلا مرکل به نام نژاد پرستی و نفرت “افیون جامعه است.” هزاران نفر جمع شده بودند برای vigils به افتخار قربانیان در پنج شنبه شب.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

اد/rt (dpa AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>