آلمان تورینگن سابق-لیگ برتر باعث می شود پیشنهاد جدید پس از راست رای افتضاح

حزب چپ سوسیالیست سیاستمدار Bodo Ramelow ارائه امتیازات جدید برای کمک به حل و فصل سیاسی بحران در شرق دولت است. یک شوک رای که دیدم راست AfD بازگشت جزئی رقیب ناشی از سراسر کشور خشم و انزجار.

یک نشست سطح بالا برگزار خواهد شد در تورینگن در روز دوشنبه که در آن نخست وزیر سابق Bodo Ramelow و متحدان خود را ارائه سازش به قانونگذاران از حزب محافظه کار دموکرات مسیحی (CDU) در یک پیشنهاد برای پایان دادن به بحران عمیق سیاسی در آلمان شرقی دولت است.

Ramelow از حزب چپ سوسیالیست گفت که او آماده بود برای رسیدن به یک معامله با CDU در سال آینده بودجه دولت و یک برنامه سرمایه گذاری برای دولت و شهرداری ها.

اما مذاکرات نمی خواهد تمرکز بر “چه کسی برگ برنده است که برگ های آن به عنوان یک بازنده” نخست وزیر سابق گفت: DPA آژانس خبری روز یکشنبه.

ادامه مطلب: چرا همه در آلمان صحبت کردن در مورد تورینگن و AfD?

پایان دادن به یک فرد دولت

محبوب حزب چپ سیاستمدار بود به حکم دولت از اواخر 2014, اما در ماه اکتبر گذشته در انتخابات او را دیدم ائتلاف متحدان سبزها و سوسیال دموکراتها برنده کرسی کمتر و ترک خود و بدون اکثریت.

در اوایل این ماه او رسما جایگزین توماس Kemmerich بود که رای دادند در آورد, خود, کسب و کار پسند FDP و — غیر منتظره — راست جایگزین برای آلمان (AfD).

تا آن لحظه همه دیگر احزاب سیاسی آلمان تا به حال نگذاشته همکاری با AfD در هر سطح دولت و در نتیجه باعث سراسر کشور خشم و انزجار. آنگلا مرکل صدر اعظم نام آن را “غیر قابل قبول” و Kemmerich مجبور به استعفا شد یک روز بعد از آن بدون نام بردن از کابینه اش. با این حال او همچنان سرپرست برتر.

در فوری پی شکست حزب CDU رهبر و دستچین مرکل “وارث” استعفا داد و او را رهبری ارسال و گفت که او نمی خواهد یک نامزد برای chancellorship در انتخابات فدرال تنظیم برای دیر 2021.

Ramelow در حال حاضر گفت که ملاقات با CDU نمایندگان به بحث در مورد تازه انتخابات.

“من می خواهم ما را به ایجاد اعتماد به اندازه کافی برای اطمینان از این یک فرد دولتی را یکی دیگر از نیمی از سال,” او به نقل از به نقل از DPA.

تهدید AfD پشتیبانی

Ramelow چپ گرای ائتلافی رای از هر کدام از CDU یا FDP به سرنگونی Kemmerich. اما CDU همچنین دارای یک سیاست نه همکاری با حزب سوسیالیست.

در طول تعطیلات آخر هفته نمایندگان چپ و حزب سبز در تورینگن خواست که هیچ آمادگی خواسته برای دیدار با CDU.

جناح چپ ائتلاف باید به دیدار رقبای خود را با “یک مقدار مناسب از فروتنی” رهبر سبز مجلس در دولت و مجلس, درک, Adams گفت: منطقه ای روزانه Thüringische Landeszeitung.

به طور جداگانه ، CDU نماینده رد “حمایت فعال” برای Ramelow در مورد یک رای در مجلس اما حکومت نه از امکان خود ممتنع در رای.

این AfD تهدید کرده است که یک حرکت تاکتیکی از حمایت Ramelow در آینده رای و پس زور او را به عنوان او می رود برای رد کردن یک دوره جدید اگر آن را به او داده توسط پوپولیستی ،

روز شنبه هزاران نفر از مردم به خیابان ها ریختند آلمان در شهرهای درسدن و ارفورت به نشان دادن در برابر سیاسی می پردازد AfD.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>