آلمان تورینگن دولت برتر Kemmerich واریز, ‘بلافاصله موثر’

به تازگی انتخاب رئیس ایالت تورینگن, توماس Kemmerich شده ترک در میان سیاسی ردیف بیش از حمایت او از راست جایگزین برای آلمان (AfD) ،

سه روز پس از شوک انتخابات تورینگن برتر توماس Kemmerich روز شنبه اعلام کرد او ترک کوتاه مدت پست با “اثر فوری.”

Kemmerich از کسب و کار پسند دموکرات آزاد (FDP) یکی از آلمان کوچکتر احزاب سیاسی انتخاب شد به موقعیت روز چهارشنبه پس از حمایت راست های جایگزین برای آلمان (AfD) و منطقه ای نمایندگان از آنگلا مرکل دموکرات مسیحی (CDU) ،

ادامه مطلب: مرکل آتش سوزی کمیسر بیش از تورینگن شکست

54-در سال های مجازی ناشناخته گسترده تر در سیاست آلمان پدید آمده به عنوان برتر در سومین مجمع رای زمانی که حزب AfD روشن از خود و نامزد Kemmerich گرفتی Bodo Ramelow های قبلی حزب چپ برتر.

Ministerpräsidentenwahl in Thüringen, Bodo Ramelow (picture-alliance/dpa/M. Schutt)

Ramelow: یک تازه وزیری رای ظهور?

Ramelow سمت چپ به ثمر رساند و 31 درصد در ماه اکتبر گذشته تورینگن انتخابات — پیش از AfD که قرار داده شده دوم در 23% — و قبل از چهار وزیری شوک شده بود با هدف تشکیل یک اقلیت چپ به رهبری کابینه با سوسیال دموکرات (SPD) و سبز.

تمام پولی کمک هزینه ناشی از انتخابات خواهد بود بازگشت به تورینگن را برای خزانه دولت Kemmerich اضافه شده است.

ماده 75 تورینگن دولت قانون اساسی تصریح می کند که در هر زمان و هر دولت عضو می تواند خود را اعلام و یا استعفای او. برتر اما موظف است در ادامه سرپرست ظرفیت تا زمانی که جانشین طول می کشد تا اتاق.

بحران ایران

در مذاکرات روز شنبه در برلین شامل صدراعظم آلمان CDU و خواهر مسیحی اتحادیه اجتماعی (CSU) حزب همراه با سوسیال دموکرات (SPD) رهبران هر سه طرف حکومت همکاری با AFD در “تمام سطوح” در سراسر آلمان است.

آنها همچنین به نام در تورینگن به مرحله تازه دولت در انتخابات اخیر با وجود رای گیری در ارفورت مجلسی.

“به دلایل سیاسی مشروعیت شرکای ائتلاف در حال متقاعد شده است که بدون در نظر گرفتن انتخاب یک نخست وزیر جدید و تازه انتخابات نیاز را در ایالت تورینگن در کشور” رهبران ائتلاف اعلام کرد در یک بیانیه مشترک.

مرکل مرکز-راست محافظه کاران بوده است تقسیم بیش از پیشنهادهای راست AFD تشکیل شده در سال 2013 و aversions در میان برخی از CDU اعضای آلمان سابق کمونیست چپ قدمت آن به اتحاد جماهیر شوروی تحت سلطه شرق آلمان.

دخالت در حالی که در سفر به آفریقای جنوبی مرکل گفت که او CDU حزب را رد کرد AfD-حمایت اکثریت خواهد بود و آیا “همه چیز ما می تواند به روشن است که این به هیچ وجه چه در حزب ما نشان دهنده.”

ipj/jlw (dpa, اطلاع رسانی پیوند داده ها, AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>