آلمان سوگند در watchdog برای ریشه کن کردن افراط گرایی در نیروهای

خروجی سوسیال دموکرات مجلس سوگند یاد کرد به عنوان پارلمان آلمان جدید کمیسر آلمان نظامی در بوندس. اوا Högl گفت: “نگرش” باید تغییر کند.

پارلمان آلمان روز پنج شنبه افتتاح اوا Högl به عنوان آن بوندس ناظر خواهد شد که رئیس جدید وزارت دفاع در نیروی کار.

Högl گفت: این گروه باید یک “واقعا کامل” کاوشگر به گرایش های افراطی در ارتش آلمان.

دو هفته پیش پلیس حمله کردند و یک KSK سرباز ملک در شرق زاکسن, دولت, گفته, پیدا کردن یک کش از سلاح و مواد منفجره است.

Högl گفت: در مجلس او نه درست “و به طور کلی سوء ظن” در 1100-فرد KSK (Kommando Spezialkräfte) تیپ مستقر در کلاو در جنوب غربی ایالت بادن-وورتمبرگ دولت است و او نه با هدف قرار دادن بوندس به عنوان یک کل.

“با این حال نه تنها یک خوشه از موارد فردی” او گفت: مجلس پنج شنبه.

ادامه مطلب: اوا Högl: جدید مجموعه به مورد مداقه قرار دادن بوندس

“ما همچنین باید نگاهی به آنچه که ما باید انجام دهید برای تغییر ساختار به طوری که چنین نگرش نه گسترش و تقویت آن دسته از سربازانی که در مخالفت با آنها” گفت: Högl.

روز چهارشنبه سخنگوی وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer گفت: وزرای خارجه گروه کاوش KSK خواهد گزارش به مجلس است.

در حال حاضر وزارت بود با توجه به “غربالگری روانی” از پتانسیل KSK استخدام همراه با آموزش های ویژه برای جلوگیری از افراط گرایی است.

فرمانده می گوید افراط گرایان به ترک

این KSK پیشرو ژنرال مارکوس Kreitmayr گفت: KSK اعضا در یک نامه در 18 مه که آشکار در مورد راست موارد — پس از 2017 — محوری بود تیپ خود را به “سخت ترین مرحله از تاریخ آن است.”

ادامه مطلب: آمار و ارقام جدید در افراط گرایی در آلمان, نظامی, ‘نوک کوه یخ’

“در میان جامعه ما وجود دارد و بدیهی است که هنوز هم افرادی هستند که بوده اند و هنوز هم بخشی از به اصطلاح راست طیف” گفت: Kreitmayr هشدار آنها می تواند برداشته شود اما باید ترک از توافق خود را.

این KSK در سال 1996 تاسیس شده در حال حاضر شامل 1,100 شخصی در سراسر شش واحد از جمله مبارزه با تروریسم از عراق و نجات و جمع آوری اطلاعات.

طبق ماده 45b آلمان اساسی, قانون اساسی, کمیساریای کمک می کند تا مجلس نظارت بوندس و همچنین به عنوان یک مدافع برای آلمان سربازان در حال حاضر شماره 184,000.

فرض ارسال در پنجشنبه Högl واگذار او حکم به عنوان عضو مجلس در حال جایگزین شدن توسط SPD چپ گرا Mechthild Rawert.

بیشتر بخوانید: آلمان: 14 بوندس اعضای تلقی افراطی

Högl جایگزین هانس-پیتر بارتلس دیگر SPD شکل به عنوان بوندس کمیسر تحت پند که کنترل مجلس آلمان نظامی.

بارتلس به دنبال reappointment اما از دست رفته را به Högl در کنار دیگر SPD طالب یوهانس Kahrs میان نقد که Högl به حال قبل هیچ تجربه نظامی.

انتخاب با مرکل پشتیبانی

Högl انتخابات مجلس در اوایل ماه مه با 389 رای لولایی در حمایت از آنگلا مرکل محافظه کاران از جمله Kramp-Karrenbauer در حال حاضر در ائتلاف با سوسیال دموکرات ها.

اپوزیسیون لیبرال دموکرات آزاد’ (FDP) دفاع کارشناس بالۀ Strack-زیمرمن توصیف کرده بود Högl را جایگزینی Bartels به عنوان یک “توهین علیه سربازان (مرد و زن).”

ipj/rc (dpa AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>