آلمان: شک در هاناو تیراندازی مرده یافت

پلیس در غرب آلمان گفت: مظنون در تیراندازی در هاناو یافت شده است مرده را در آدرس خود را همراه با بدن دیگری. هشت نفر کشته شدند در دو تیراندازی در شیشه میله در شهرستان.

دو تیراندازی در غرب آلمان در شهر هاناو اواخر روز چهارشنبه چپ هشت نفر کشته و پنج نفر دیگر مجروح پلیس محلی گفت.

تیراندازی صورت گرفت در حدود 10 p. m. به وقت محلی (2100 GMT/UTC) در دو شیشه میله در نقاط مختلف شهر با توجه به رسانه های محلی.

مجرم گزارش افتتاح شد آتش سوزی در اولین shisha bar در هاناو را در مرکز شهر به قتل سه نفر قبل از رانندگی به محله Kesselstadt و باز آتش در دوم shisha bar, که در آن پنج نفر کشته شدند.

مقامات مهر و موم کردن این منطقه در حالی که نیروهای ویژه راه اندازی یک جستجوی عمده. اوایل روز پنجشنبه پلیس گفت: گمان کرده اند که مرده در خانه اش است.

“مشکوک مجرم پیدا شد مرده در آدرس مسکونی در هاناو. پلیس و نیروهای ویژه نیز در بر داشت جسد دیگر در سایت” پلیس در منطقه گفت: در توییتر. “تحقیقات ادامه دارد. در حال حاضر وجود دارد هیچ نشانه ای از بیشتر مجرمان.”

انگیزه پشت این حادثه روشن نیست.

بیشتر بخوانید: یک کشته و چندین زخمی در تیراندازی برلین

Ambulances and emergency vehicles in the street

خدمات اورژانس محاصره صحنه تیراندازی در مرکز هاناو.

خانم نزدیک برای ساکنان محلی

صحبت با دویچه وله ربکا Staudenmaier در هاناو, 49 ساله علی Mengücek بازگو حوادث قبل از تیراندازی.

Mengücek که زندگی در این منطقه در 40 سال گذشته گفت: او در راه رفتن به خانه با دو کودک خود را هنگامی که او را دیدم چهار مردان — “همه بسیار قد بلند و نسبتا جوان” شاید 40 یا تحت.

او گفت که آنها ایستاده بودند در گروه دو حدود 30 متر از هم جدا . او راه می رفت در بین آنها گفتن دو دختران انتخاب کنید تا به سرعت.

“من زندگی می کنند در حدود 50 متر در گذشته به جایی که آنها ایستاده بودند. زمانی که من به خانه و در را بست و سپس من شنیده شش عکس. اعتقاد من این بود که شش یا هفت دقیقه پس از من تا به حال راه می رفت گذشته با دو فرزند کوچک. من پس از آن باز پنجره مردم بودند در حال اجرا به عقب و جلو و جیغ. در حدود پنج دقیقه پلیس در صحنه” Mengücek گفت.

حدود دو ساعت بعد او کشف مهمات در جاده ها و گزارش آن به پلیس.

سیاستمداران موضوع تسلیت

ارشد CDU سیاستمدار Katja Leikert که نشان دهنده هاناو در حوزه ملی مجلس مجلس ارائه تسلیت به کسانی که تحت تاثیر و با تشکر از پاسخ اول.

“در این شب وحشتناک در هاناو من ارسال آن به قربانیان تمام قدرت و صمیمانه تسلیت عرض می کنیم. امیدوارم مجروح بازیابی سریع. این یک سناریوی وحشتناک برای همه ما است. با تشکر از خدمات اضطراری” Leikert گفت.

صحبت کردن در یک ویژه “بیلد زنده” نشان می دهد مجموعه ای مهم روزنامه آلمانی به همین نام شهردار هاناو اجتماعی دموکرات نوئل Kaminsky گفت که “به سختی ممکن است تصور کنید که بدتر از شب.”

“این وحشتناک یک شب که من مطمئن هستم که ما را در برخورد با و به خاطر سپردن با غم و اندوه برای یک زمان طولانی است.”

هاناو شهرستان از 100,000 نفر در ایالت هسن 25 کیلومتر (15 مایل) در شرق فرانکفورت.

dvv jcg/msh (dpa AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>