آلمان احضار سفیر روسیه بیش پارلمان هک حمله

برلین تهدید کرده است که مسکو با تحریم های اتحادیه اروپا به اتهام هک کردن مجلس. دیپلماتیک بین دو کشور تشدید کرده است پس از 2019 کشتن گرجستان مرد در خیابان های برلین.

آلمان احضار سفیر روسیه به وزارت خارجه روز پنج شنبه بیش از یک نرم حمله به پارلمان آلمان در سال 2015.

وزارت احضار سفیر سرگئی Nechayev به اطلاع او شهروند روسیه دیمیتری بدین که در سال 2015 که گفته می شود نقش مهمی در هک حمله در مجلس در زمانی که او مشغول به کار بود برای روسیه به GRU نظامی سازمان اطلاعات.

این وزارت افزوده است که آن را به دنبال اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) تحریم ها علیه این نرم مشکوک.

در بیانیه این وزارت گفت: “سفیر روسیه مطلع شد با اشاره به حکم بازداشت صادر شده توسط دادستان کل در مارس 5, 2020, برابر شهروند روسیه دیمیتری بدین که دولت آلمان حمایت خواهد کرد استفاده از اتحادیه اروپا سایبری-رژیم تحریم ها در بروکسل علیه کسانی که مسئول این حمله در آلمان فدرال از جمله آقای بدین.”

ارشد دیپلمات آلمانی میگوئل برگر گفت که او “به شدت محکوم کرد حمله به پارلمان آلمان به نام دولت آلمان” و اضافه کرد که آلمان نیز ممکن است به دنبال تحریم علیه دیگران تحت یک طرح جدید تاسیس شده در سال 2019 به پاسخگویی به حملات سایبری.

ادامه مطلب: آنگلا مرکل و صدها نفر از سیاستمداران آلمانی هک

‘بیشتر اقدامات’

آلمانی دادستان ها ادعا می کنند که بدین که در حال حاضر به دنبال ما مقامات مسئول این حمله به عنوان یک عضو از یک گروه هکر شناخته شده به عنوان APT28 یا فانتزی خرس.

دادستان ها ادعا می کنند که شهروند روسیه عمل کرده و به طور مشترک با افراد دیگر برای انجام “یک عملیات اطلاعاتی در مقابل آلمان برای سرویس های اطلاعاتی خارجی قدرت” وزارت گزارش شده است.

وزارت امور خارجه اضافه شده در روز پنج شنبه است که آن را “حق به اقدامات بیشتر” فراتر از تحریم ها علیه بدین.

برلین-مسکو تنش کوه

پیشتر در ماه مه ، صدراعظم آلمان آنگلا مرکل تهدید کرد روسیه با عواقب 2015 حمله, نقشه کشی, در یک تحقیق انجام شده توسط آلمان را دادستان که گفت: تا به حال کشف “شواهد سخت” از روسیه به دخالت در این حادثه.

وزارت خارجه روسیه هنوز اظهار نظر در این موضوع. کرملین بارها هرگونه دخالت در 2015 هک حادثه و به نام آلمان اتهامات غیر قابل توجیه.

بیشتر بخوانید: روسیه پشت هک در پارلمان آلمان, مقاله, گزارش

تنش میان برلین و مسکو در حال حاضر نصب شده است پس از قتل یک گرجی در برلین سال گذشته است. دادستان پیشنهاد قتل دستور داده شد یا توسط مقامات مسکو و یا مقامات روسیه در جمهوری چچن.

تیم ملی وادیم Sokolov دستگیر شد و نزدیک به صحنه است و متهم به انجام قتل با رسمی کمک کند.

mvb/rc (dpa خبرگزاری AP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>