آلمان: اشتوتگارت reckons با جوانان ‘خشم’ پس از شورش راک شهر

این شهر خانه به مرسدس بنز را آغاز کرده است تمیز کردن پس از یک شب از “بی سابقه” خشونت. ناآرامی است ساکنان و برخی از جوانان که در حال حاضر سمت چپ تعجب: چگونه همه چیز را از دست ؟

“ما گوش دادن به موسیقی برخی از رقص بودند و تنها با داشتن سرگرم کننده — و سپس آن را تشدید” جولیا P. می گوید: چشم گسترده ای در ناباوری.

مانند نمرات از دیگران 17-year-old ملاقات با دوستان در شنبه شب در یک پارک در مرکز شهر اشتوتگارت. او می گوید: او در سمت چپ در اوایل در شب, اما به سرعت شاهد ویدئوها از آنچه اتفاق افتاده است در اسنپ چت.

در حال حاضر در این شهر Königstrasse خرید منطقه احاطه شده توسط سوار کردن عرض و پراکنده شیشه های شکسته, آن را سخت به این باور است که یک شب مهمانی گرفت و به یکی از بدترین شورش است که اشتوتگارت دیده است در حافظه اخیر است.

انور S. 18 ساله که او نیز شاهد وقایع آشکار شنبه شب می گوید: اگر چه وجود تنش بین partiers و پلیس او نمی توانست درک کنند که چرا برخی از تظاهر کنندگان شروع به صدمه زدن به فروشگاه ها.

“آنها فکر می کردند که در آمریکا فیلم — که در آن هر چیزی می رود.”

درگیری میان جوانان و پلیس

ناآرامی فوران در شنبه شب و اوایل صبح روز یکشنبه بعد از پلیس شروع به حمل مواد مخدر چک در این شهر میدان اصلی Schlossplatz.

شاهدان عینی گفته DW که همه چیز را تشدید کرد و پس از یک, تلاش برای فرار از دست پلیس و ماموران او را تعقیب می کردند. در آن لحظه partiers از گروه های دیگر در پا “همبستگی” با نوجوانان و شروع به حمله به پلیس.

فیلم هایی که منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که تظاهر کنندگان پرتاب سنگ فرش سنگ و اشیاء دیگر در پلیس وسایل نقلیه. در یک ویدئو یک مرد اجرا می شود در یک افسر پلیس و دو زانو بر روی زمین و لگد او را در سمت خود, ضربه زدن افسر را به عنوان دیگران می تواند شنیده تشویق او را در. نوزده افسران زخمی در خشونت است.

درگیری های ریخته شده به منطقه خرید که در آن تظاهر شکست مغازه. چندین مغازه ها را غارت کردند از جمله یک فروشگاه طلا و جواهر, تلفن همراه, فروشگاه و لوازم ورزشی فروشگاه.

حدود 500 نفر از آنها را نوجوانان و بزرگسالان جوان درگیر شدند. بیست و چهار مظنون شدند و در نهایت دستگیر شد.

نه با انگیزه های سیاسی

یکشنبه بعد از ظهر زیادی از شیشه رفته بود یا جاروب به شمع در جلوی مغازه ها آسیب دیده. شکسته ویندوز که در حال حاضر پوشش داده شده با تخته های چوبی که بسیاری از خرس ناخوانا کلمات: “ایجاد نمی از بین ببرد.”

بسیاری از افرادی که برای یک پیاده روی یکشنبه متوقف شد را در چه آسیب می تواند هنوز هم دیده می شود — تعادل مخروط بستنی به عنوان آنها سعی در ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از bulls-eye شکل crack را در محلی Vodafone فروشگاه.

A sign reading 'create don't destroy' boarding up a broken window (DW/R. Staudenmaier )

شکسته شیشه ای پوشش داده شده توسط نشانه های خواندن: ‘ایجاد نابود نشده’

“این چیزها اتفاق نمی افتد در اشتوتگارت” بود که مکرر خودداری از رهگذران هر دو جوان و قدیمی به طور یکسان.

مقامات می گویند که خشونت بود نه با انگیزه های سیاسی اگر چه الکل به احتمال زیاد نقش زیادی و همچنین توجه است که ناآرامی های دریافت شده در رسانه های اجتماعی.

‘خشم’ آب پز را بیش از

Yussef یک جوان 19 ساله که شاهد ناآرامی های روز شنبه می گوید که یک طوفان کامل از عوامل از جمله این واقعیت است که بسیاری از مردم شده بود آشامیدنی — به احتمال زیاد تبدیل به نرمال شب به یک انبار باروت.

“خشم فقط آب پز را بیش از, دست,” او می گوید.

وقتی پرسیده شد که در آن “خشم” آمد از Yussef توضیح می دهد که بسیاری از افراد جوان درگیر در این درگیری به خصوص مردم رنگ احساس آنها بیش از حد اغلب به عنوان مظنون توسط پلیس.

تنش تبدیل شده اند به خصوص خام در تظاهرات علیه خشونت پلیس که راه اندازی در ایالات متحده است.

بیشتر بخوانید: آلمان مبارزات خود را به صورت خود نژادپرستی پلیس

Coronavirus مستندات و سرخوردگی بیش از همه گیر نیز به احتمال زیاد نقش او می گوید.

“همه چیز تعطیل,” Yussef توضیح می دهد اشاره به در حال حاضر شلوغ خیابان خرید. بسیاری از آنها نا امید شده توسط انزوا نگران آینده خود و مبارک یک بار دیگر ملاقات عمومی با دوستان.

مقامات در حال حاضر راه اندازی عظیم رسیدگی به اعتراضات با استفاده از شواهد جمع آوری شده از غارت مغازه ها برای شناسایی کسانی که درگیر. اما این سوال در ذهن همه است در اشتوتگارت —”چگونه این کار را تا از دست؟” — است که نمی توان به راحتی پاک کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>