آلمان: اشتوتگارت پلیس واکنش بیش از مهاجر پس زمینه کاوشگر به شورش مظنون

به عنوان بخشی از تحقیقات به شورش که لرزاند اشتوتگارت در ماه ژوئن پلیس در حال حاضر کاوش که آیا آلمانی اسرائیلی درگیر شدند فرزندان مهاجران. سیاستمداران مخالف تقبیح این حرکت به عنوان “خالص نژادپرستی است.”

پلیس آلمان در شهر اشتوتگارت مواجه واکنش بیش از آخر هفته بیش از تحقیقات خود را به مظنون درگیر در شورش های خشونت آمیز در اواخر ماه ژوئن.

اعتراض پدید آمده پس از یک گزارش در روزنامه محلی Stuttgarter Nachrichten که یک رئیس پلیس محلی اعلام کرد مقامات بودند انجام تحقیقات به آلمانی مظنون در شورش برای تعیین اینکه آیا پدر و مادر خود متولد شده در آلمان است.

پلیس همچنان در جستجوی یک انگیزه پشت این ناآرامی که فوران در ساعات اولیه در 21 ژوئن که شاهد درگیری بین مقامات و صدها نفر از جوانان. برخی از 19 افسران مجروح شدند و چندین ماشین پلیس تخریب شده و بیش از 30 کسب و کار آسیب دیده است.

تاکتیک “به طور کامل غیر قابل قبول’

این گزارش بیش از پروب به مظنون’ پس زمینه جلب سویفت محکومیت از کاربران رسانه های اجتماعی و همچنین در آلمان احزاب مخالف.

“شجره تحقیقات خالص است نژادپرستی و یک رسوایی است که باید فورا متوقف شود” Dietmar Bartsch های پارلمانی رئیس حزب چپ گفت: خروجی اخبار RedaktionsNetzwerk Deutschland (RND).

شرکت رئیس مرکز-چپ سوسیال دموکرات (SPD) Saskia Esken در توییتر نوشت که گزارش “مزاحم من عمیقا.”

رابرت Habeck co-سر سبزی گفت که این مهم برای پلیس به بررسی علل پشت اشتوتگارت شورش است, اما نه به هر قیمتی.

“ما نیاز به می دانم که چگونه از آن اتفاق افتاد و چگونه برای جلوگیری از چیزی بود که دوباره در آینده,” او گفت: Tagesspiegel روزنامه. “اگر این درست است هر چند که اشتوتگارت پلیس می خواهند به انجام ‘, خانواده, درخت, پژوهش,’ خواهد بود که کاملا غیر قابل قبول” او اضافه شده است. تبارشناسی جمله بندی استفاده شده در این مقاله در Stuttgarter Nachrichten.

هشتگ #Stammbuchforschung (تقریبا “شجره پژوهش” یا “تحقیقات شجره نامه” به زبان انگلیسی) شروع روند در توییتر با بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی طراحی تشابه به رژیم نازی استفاده می شود که اصل و نسب تحقیقات برای پیگیری کردن مردم با یهودی تبارها در هولوکاست.

“شفافیت در مورد ملیت, مطمئن, اما, اول و دوم-کلاس آلمانی ها وجود ندارد. و آن را نشانی از هر چیزی برای انجام با حل جنایات. این سم نیاز به حذف از ذهن مردم!” یوهانس Vogel یک نماینده با دموکرات آزاد (FDP) در توییتر نوشت.

پلیس دفاع از عمل, اما, انکار, ‘شجره تحقیقات’

در یک سری از اظهارات روز یکشنبه اشتوتگارت پلیس گفت که تاکتیک بخشی از نرمال کار پلیس گفت که آنها در حال حاضر استفاده می شود این عمل “در موارد فردی” در گذشته است.

پلیس نیز بصورتی پایدار و محکم را تکذیب کرد که رئیس پلیس فرانتس لوتز استفاده از اصطلاح “شجره پژوهش” — یک اصطلاح است که به ارمغان می آورد از معانی آلمان نازی تاریخ است.

در عوض آنها به گفته رئیس پلیس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن هنوز روشن نیست که آیا 11 مظنون هستند که اتباع آلمان پس زمینه مهاجر.

“به این دلیل در موارد فردی که ملیت پدر و مادر و تنها پدر و مادر از متهمان مشخص بودن از طریق استعلام در اداره ثبت به منظور روشن شدن این که آیا وجود یک مهاجر پس زمینه.”

آنها ادعا کرد که اطلاعات لازم برای تحقیقات جنایی و همچنین برای ایجاد برنامه بشود نسبت به جوانان برای جلوگیری از شبیه شورش در آینده است.

“اقدامات پیشگیرانه بسیار مهم است برای این گروه سنی” در این بیانیه به عنوان خوانده شده. “به منظور قادر به تضمین پیشگیری موفق از کار در دراز مدت خیاط ساخته شده مفاهیم مورد نیاز است که به حساب شخصی در زندگی شرایطی را به عنوان به خوبی به عنوان یک پتانسیل مهاجر پس زمینه.”

اعتراض در میان یک بحث ملی بیش از پلیس در آلمان برانگیخته شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در دست یک افسر پلیس در ایالات متحده است.

آلمانی وزیر کشور Horst Seehofer به تازگی نیز وادار به واکنش پس از تصمیم برای جلوگیری از یک مطالعه به دهها در نیروی پلیس گفت که این بعید است که اتفاق می افتد در یک مقیاس بزرگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول