آلمان مراحل مبارزه با انکار هولوکاست

بوئنوس آیرس (IHRA) می خواهد برای تقویت حافظه از هولوکاست به عنوان تعدادی از بازماندگان کاسته. آلمان دارای منافع قوی در مبارزه با رویزیونیسم تاریخی.

یک مرد گفت: هولوکاست هرگز اتفاق افتاده است و سپس اقدام به شلیک و راه خود را به یک کنیسه روشن است مورد انکار هولوکاست و ضد یهودی نفرت. اما نه هر مورد یهودی ستیزی است که واضح است که این حمله در آلمان شرقی شهر هاله در اکتبر 2019.اکثر مجرمین معمولا نمی انکار هولوکاست آشکار آنها relativize آن — سوال توسط تعدادی از یهودیان به قتل رسیده در طول جنگ جهانی دوم 6 میلیون و یا با انکار ارزش تاریخی دارد.

دوم این فرم از یهودی ستیزی در حال افزایش است.

ادامه مطلب: یهودی ستیزی در حال افزایش است در آلمان با وجود یاد فرهنگ

از بنیانگذاران تغییر آب و هوا جنبش اعتراضی انقراض شورش ارائه یک مثال معروف در ماه نوامبر گذشته. راجر هالم گفت: هفته آلمانی Die Zeit که هولوکاست “فقط یکی دیگر از f***kery در تاریخ بشر است.” هالم که بعدها عذرخواهی کرده بود به شدت انتقاد برای کسانی که نظرات.

وجود دارد راه های دیگر trivializing هولوکاست: سرزنش یهودیان خود را برای نسل کشی و یا سوال واقعی مرگ و میر و یا انحراف سرزنش از آلمان برای برنامه ریزی و انجام جرم قتل.

بیشتر بخوانید: آشویتس را دلخراش تاریخچه

Michaela Küchler (picture-alliance/dpa/J. Kalaene)

Michaela Küchler است که در حال حاضر رئیس IHRA

مبارزه با انکار

برای بیش از 20 سال بین المللی هولوکاست یاد داد (IHRA) بوده است و مبارزه با این نوع از ادعای ایجاد یک استاندارد تعریف انکار هولوکاست. آلمان در زمان ریاست 31-کشور سازمان در این سال تمرکز خود را جاه طلبی در مبارزه با دروغ trivialization و چرخاندن حقایق هر دو خاموش و آنلاین. نیروی کار از حدود ده کارشناسان جهانی تاسیس شده است برای این منظور.

“بورس بین المللی و همکاری ضروری است” IHRA رئیس Michaela Küchler گفت: DW.

آلمان دهه مورد نیاز برای شروع به آمدن به شرایط با آن رفتار. یک حساب به صورت جدی آغاز شد با تشکر در بخشی از آن به سال 1978 ما miniseries “هولوکاست” با بازی مریل استریپ که داستان یک خانواده یهودی در تلاش برای زنده ماندن. وقتی که درام پخش شد در آلمان هولوکاست یاد بخشی از آلمانیها “حافظه جمعی” یک اصطلاح ابداع شده توسط انسان شناس فرهنگی Aleida Assmann.

ادامه مطلب:‘آشویتس آغاز نشده در آشویتس’

در ارتباط با حافظه جمعی است به رسمیت شناختن است که هولوکاست است “بی سابقه” و مشخص یک “فروپاشی تمدن” — هر دو شرایط است که قاب صنعتی کشتار میلیون ها نفر از مردم به عنوان چیزی است که بشریت تا به حال قبل از هرگز شاهد.

“اصرار به نابودی رفت تا آنجا که برای از بین بردن عاملان’ حس حفظ خود” Jan Gerber یک دستیار تحقیق در Dubnow موسسه گفت: DW. به عبارت دیگر آلمان نازی همیشه قطار در دسترس برای حمل و نقل یهودی به آشویتس حتی زمانی که به اندازه کافی وجود ندارد برای تجهیزات کشتی به جبهه جنگ.

Demonstrator in Cologne dressed as concentration camp inmate (picture-alliance/dpa/D. Young)

برخی از ضد coronavirus تظاهرکنندگان جلب تشابه به نازی شعارهایی در اعتراض به waring از facemasks

ستاره زرد به عنوان اعتراض coronavirus

بی سابقه جنبه از هولوکاست می ایستد در مرکز آلمان یاد فرهنگ یک فرهنگ است که برخی از تظاهرکنندگان ظاهرا اعتراض در مورد اقدامات دولت برای محدود کردن coronavirus باید به سوال نامیده می شود. هزاران نفر از مردم به خیابان آمده اند و در سراسر Germanyto در اعتراض به اقدامات دولت در میان برخی از آنها را مشتاق به بی اهمیت دانستن هولوکاست.

آنها به تن خود ساخته ستاره های زرد مانند آنهایی که نازی ها یهودیان مجبور به پوشیدن به جز به جای یک پچ با علامت “یهودی” بود مشخص شده با “واکسینه نشده” در اعتراض به یک پیش بینی الزام قانونی برای همه باید واکسن در برابر COVID-19.

مونیخ, ممنوع, پوشیدن چنین ستاره در طول همه گیر شد.

“این یک خیره کننده relativization از هولوکاست مضر و بی احترامی به هولوکاست و قربانیان و بازماندگان و فرزندان آنها” آلمان ستیزی کمیسر فلیکس کلاین گفت: DW.

“درد و رنج بازماندگان هنوز هم در میان ما بود به سخره گرفتند. که غیر قابل قبول است” Küchler گفت.

Achille Mbembe (picture-alliance/dpa/M. Bockwoldt)

مورخ Achnille Mbembe از کامرون است که یکی از برجسته ترین پست استعمارگران

بحث نظریه پسااستعماری

اما چنین پاسخ نیست اتفاق آرا هنگامی که هولوکاست است که به وضوح trivialized. این مورد با تلخ بحث بر سر نظریه پسااستعماری که برخورد با سابقه بهره برداری و فتح به خصوص از نظریه پرداز سیاسی Achille Mbembe.

او توضیح داد که اسرائیل به اشغال سرزمین های فلسطینی به عنوان بدتر از آپارتاید در آفریقای جنوبی رانده شده توسط یک “متعصب سیاست تخریب” عطف زندگی فلسطینی به یک “توده آوار.” اقدامات اسرائیل به مبلغ “پاکسازی قومی” او گفت:. در متن دیگری گفت اسرائیل “فرض محل قاتلان.”

چنین نظریه منتقدان می گویند نشان می دهد یک نقطه کور برای یهودی ستیزی و مشاهده آن را به عنوان بیش از یک زیر مجموعه از نژاد پرستی. Mbembe خود و رد اتهامات از بازی کردن هولوکاست.حامیان او می گویند او شده است به ناحق بدنام شدن.

که در آن انکار آغاز می شود

آیا انکار هولوکاست آغاز می شود ؟ در حال اتهام انکار استفاده می شود برای سرکوب ، چقدر مقایسه می توان به بی نظیر جرم و جنایت ؟ Aleida Assmann بود خودش را متهم به یهودی ستیزی هنگامی که او آمد به Mbembe دفاع.

او گفت: DW که مردم نیاز به مقایسه قادر به درک یک رویداد. “اگر شما در حال حاضر فرض کنیم که هر کسی که تساوی مقایسه نیز می خواهد به relativize شما پیوست, باشگاه از سانسور که محدودیت آزادی بیان و بالاتر از همه آزادی اندیشه,” او گفت:. “این باعث می شود هر گونه بحث بیش از این جرم سطحی و خالی است.”

کلاین هر چند اغلب علنا به انتقاد از Mbembe موافق در بخش. “این قطعا هیچ relativization هولوکاست اگر شما نیز می خواهید را به جنایات دیگر با وضوح بیشتری به تمرکز. که همچنین می تواند موجب همدلی برای انحصاری تجارب نسل کشی از طریق به امروز است,” او گفت:.

Aleida Assmann (picture-alliance/dpa)

نویسنده Aleida Assmann شده است و تحقیق در آلمان در حافظه فرهنگ ” برای سال های بسیاری

اول در برابر

مشکل این است که مقایسه گفت: Gerber اما همه چیز برابر است. “جزئیات هولوکاست است و دیگر به رسمیت شناخته شده,” او گفت:. “هولوکاست است که اساسا به عنوان یک جرم و جنایت در میان بسیاری از افراد است.”

Gerber همچنین استدلال می کند که هولوکاست را آغاز کرده است به رانش از مرکز آلمانیها در حافظه جمعی و پسااستعماری استدلال تبدیل به یک تهدید بزرگتر برای درک مقیاس بی سابقه هولوکاست از حملات آینده از سمت راست.

Assmann عمده کمک کننده به درک درستی از یاد فرهنگ مخالف است. او گفت: یاد هولوکاست است که به شدت لنگر در هر دو نهادی و قانونی سطوح که هیچ مقایسه ای می توانید با تکان دادن. Mbembe منتقدان او گفت: به سادگی با استفاده از اتهام انکار هولوکاست به عنوان یک “لفظی سرپا نگه داشتن” در حالی که تهدید واقعی هنوز هم می آید از راست.

نبرد خط کشیده شده است: کلاین به نام در به استعفا در حالی که Assmann نقاشی شده توسط برخی به عنوان یک منکر هولوکاست. در ضمن 75 سال پس از پایان جنگ جهانی دوم یاد و خاطره هولوکاست خود را از دست دادن دست اول شاهد.

این IHRA گروه ضربت زیر آلمانی آن رهبری است که در جستجوی ایده های جدید برای مبارزه با انکار هولوکاست و آنها به دنبال برای الهام در موزه ها و در اینترنت است. تا پایان سال 2020 هدف آنها به توسعه بتن های پیشنهادی برای اقدام بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>