آلمان تیراندازی: مرکل پاکستان به مبارزه با جناح راست ‘مسموم’ پس از هاناو حمله — به روز رسانی زنده

دادستان ها می گویند وجود دارد نشانه ای از یک راست انگیزه به عنوان پلیس بررسی نامه و تصویری پذیرش مسئولیت تیراندازی در دو قلیان بارها در شهر هاناو در نزدیکی فرانکفورت. به دنبال تحولات زندگی می کنند.

– حملات در دو قلیان میله در شهر هاناو چپ نه نفر کشته و چهار مجروح شدند.

– 43 ساله مشکوک مرتکب شد و بعد مرده در خانه اش همراه با بدن مادر خود را.

– پنج اتباع ترکیه در میان قربانیان این حمله است.

– دادستان فدرال می گویند که گمان ملی آلمان بود “عمیقا نژادپرستانه ذهنیت است.”

همه به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC)

16:51 در نور از حوادث, DW تا به حال نگاهی به ظهور جناح راست تروریسم در آلمان است. بیشتر بخوانید درباره روند اینجا.

16:25 رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر وارد شده در هاناو. او قرار است برای شرکت در یک مراسم پس از بازدید از صحنه جرم.

16:18 مظنون که مقامات آلمانی در حال حاضر با اشاره به عنوان Tobias R. شد یک عضو از یک محلی تیراندازی باشگاه که در آن او تا سه بار در هفته رئیس جمهور SV دیانا برگن-Enkheim باشگاه تیر اندازی در منطقه برگن-Enkheim تایید کرده است.

“او کاملا کم رنگ” رئیس جمهور کلاوس اشمیت گفت. “وجود ندارد کوچکترین اشاره از نژادپرستی و بیگانه ستیزی و حتی عجیب و غریب یک شوخی است.”

16:12 زبان در مصاحبه تلویزیونی با دویچه وله FDP گروه پارلمانی رهبر کنستانتین Kuhle گفت: “ما باید متوجه باشید: این اولین بار نیست جناح راست حمله تروریستی که آلمان را تجربه کرده است. شده اند وجود دارد تعدادی از موارد در چند ماه گذشته.”

“ما نمی توانیم دست کم گرفتن اثر چنین حملاتی را بر شهروندان مسلمان و جوامع” او ادامه داد. “این مردم دیگر احساس امنیت در آلمان است.”

16:06 وجود دارد گزارش های اولیه در آینده از لندن که یک مرد سفید پوست با چاقو به یک رهبر در برجسته شمال لندن مسجد. در حال حاضر وجود دارد هیچ نشانه ای که این حادثه مربوط به حوادث در Hanaz

15:44 تیرانداز ادعا اعطا شد تفنگ مجوز در سال 2013 و ثبت نام از مالکیت یک سلاح و یک سال بعد با توجه به اطلاعات از مقامات منطقه ای در Main-Kinzig منطقه Gelnhause در هسن.

دو سلاح در حال حاضر ثبت نام برای مجوز که آخرین مورد بررسی در سال 2019. چنین بررسی شامل اقداماتی از قبیل چک کردن اینکه آیا این سلاح ها به درستی ذخیره می شود.

15:40 مظنون آیا سابقه کیفری فدرال دادستانی در کارلسروهه است گفت: نه بوده و از هر گونه دادرسی کیفری در مراحل علیه او.

اولیه تحقیقات نشان داده اند که این اتهام مجرم فعالیت های آنلاین شامل ویدئوها و اسناد که ارائه “جدی شواهد نشان می دهد یک نژادپرست پس زمینه از جرم” دادستان کل گفته است.

15:32 سفیر ترکیه در آلمان علی کمال آیدین گفت: این یک “روز تاریک برای آلمان است.”

“ما در حال درد و رنج” او گفت:, صحبت با پخش CNN Türk. مقامات آلمانی گفته اند که پنج نفر از قربانیان اتباع ترکیه.

15:30 اتریش صدراعظم Sebastian Kurz را محکوم کرد هاناو حمله در بیانیه ای ساخته شده از بروکسل.

“این یک وحشتناک جناح راست حمله تروریستی قرار گرفت که در آلمان,” او گفت:. “آن را نیز به ما نشان می دهد که این مهم است که ما مبارزه با تمام اشکال ایدئولوژی رادیکال در اروپا است.”

15:15 کمیته امور داخلی مجلس فدرال آلمان در پارلمان اروپا گفت: آن را به برگزاری یک نشست ویژه پنجشنبه آینده به بحث در مورد این حمله در هاناو.

15:05 ترکی شبکه دولتی تی آر تی در جهان به طور مشترک با یک شخص گزارش به یک قربانی از این حمله به عنوان او صحبت می کند از تخت بیمارستان در مورد لحظه مجرم آتش گشودند.

محمد B. گفت: او با خوردن یک وعده غذایی با حدود 10 نفر دیگر هنگامی که تیراندازی شروع شد. نزدیک دیوار کمک به او را به اجتناب از حفظ صدمات کشنده.

“آن مرد در زیر من تا به حال یک سوراخ در گلو او را. او گفت: “برادر من نمی توانم احساس من زبان من نمی توانم نفس بکشم.’ من به او گفت: “برادر می گویند اعتراف از ایمان است.’ سپس او فریاد زد: ‘همه می گویند اعتراف از ایمان است.’ سپس آن را آرام بود. هیچ یک پاسخ داده است. فقط او و اول و پس از آن ما را نمی بینم چیزی دیگر آیا [تیرانداز] رفته بود یا نه.”

14:44 رئیس فدرال آلمان جنایی پلیس سباستین Fiedler وجود دارد گفت: “تشابه قابل توجهی” بین حملات در هاناو و گذشته تیراندازی دیده می شود در هاله آلمان و Christchurch, New Zealand.

همه موارد را درگیر مردم “که چسبیده به خام راست ایدئولوژی نژادپرستانه و یا حتی ایدئولوژی آنها ساخته شده ایم تا خود را,” او گفت:, آلمانی, پخش SWR.

14:40 قربانیان بین سنین 21 و 44 دادستان کل گفته است. این گروه ساخته شده بود تا از هر دو آلمانی و اتباع خارجی.

14:35 آلمانی تیراندازی و فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: آنها “حیرت زده” حوادث در هاناو اما وجود دارد که بدون نیاز بیشتر برای کنترل اسلحه در آلمان است.

14:30 همراه با نه نفر که جان خود را در حمله های اضافی و شش مجروح شدند و یکی به شدت به طوری که دادستان کل گفت.

14:16 مجرم بود “عمیقا نژادپرستانه ذهنیت” دادستان کل پیتر فرانک در بیانیه ای گفت. خوانده شده در اینجا برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که تحقیقات نشان داده است در مورد شک تا کنون.

14:05 وزیر کشور Horst Seehofer وزیر دادگستری کریستینا Lambrecht و Hesse دولت برتر Volker Bouffier گذاشته اند گل در صحنه تیراندازی اول در هاناو. در حالی که تحقیقات همچنان ادامه دارد, همه نشانه ها با اشاره به “انگیزه های نژادپرستانه” پشت حمله Seehofer گفت. “نژادپرستی سم است,” او اضافه شده انعکاس مرکل در بیانیه ای از قبل است.

14:00 آلمان دادستان کل پیتر فرانک صدور بیانیه ای در این تحقیقات تا کنون.

13:47 در تمام ساختمان های عمومی دستور داده شده است به پرواز پرچم های خود را در نیمه افراشته وزیر کشور گفت: Horst Seehofer از صحنه تیراندازی.

13:40 نه از 10 قربانیان در شب چهارشنبه تیراندازی شدند و خارجی تبار منابع اجرای قانون می گویند.

13:00 وزیر دفاع Ursula von der Leyen توییتی که “بیگانه ستیزی و نژاد پرستی هیچ جایی در اروپا است. وحشتناک عمل در هاناو اساسا می رود در برابر تمام ارزش های اساسی است که موضوع را به اتحادیه اروپا و, که ما به درستی افتخار است. ما متحد با هم در برابر کسانی که می خواهند به تقسیم جامعه ما با نفرت و خشونت است.”

12:43 دولتی ترکیه, آژانس خبری آنادولو گزارش داد که پنج اتباع ترکیه بودند در میان کشته شدگان در تیراندازی. رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان گفت: “من معتقدم که مقامات آلمانی تلاش خواهد کرد به درخشش نور را در تمام جنبه های این حمله است.”

12:39 تظاهرات در برابر جناح راست نفرت و افراط گرایی برگزار خواهد شد در برلین در 6 p. m. به وقت محلی (17:00 UTC) در روز پنج شنبه.

12:34 روزنامه آلمانی بیلد گزارش داد که یکی از قربانیان بود 35 ساله مادر دو. او بنا به گزارش باردار هنگامی که او کشته شد, با توجه به بیلد اطلاعات است.

12:31 Nils Duquet یک محقق ارشد در فلاندرز صلح موسسه گفت: DW: “روشن است که وجود دارد به نظر می رسد مشکل با تیراندازی در آلمان است. شما تا به حال این پوسیدگی am See تیراندازی چند هفته پیش و هلی تیراندازی چند ماه پیش.

“چه نیروهای پلیس شده اند توجه در سراسر اروپا است که آنها از ترس که جناح راست افراطی گری در حال افزایش است که این افراد همچنین می توانید دسترسی به اسلحه هر دو از نظر قانونی و غیر قانونی. که برد زنگ.”

11:59 دو تیراندازی صورت گرفت در قلیان میله حدود 2.5 کیلومتر از هم جدا.

11:43 DW می داند که رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر سفر به هاناو در روز پنج شنبه برای شرکت در یک مراسم.

11:35 Hesse دولت برتر Volker Bouffier صحبت از یک “برش عمیق” در هاناو و “زخم شده بود پاره پاره.” پرداختن به جوامع اقلیت او گفت: “ما در کنار شما هستند و می رود که برای هر کس در کشور ما — مهم نیست که در آن شما می آیند یا از آنچه که دوست دارید نگاه کنید.”

11:23 مردم را آغاز کرده اند با قرار دادن گل و شمع در خارج از نیمه شب قلیان بار سایت از اولین حمله.

Flowers and candles are placed near the Midnight Shisha bar after a shooting in Hanau

11:18 آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به یک بیانیه کوتاه در تیراندازی در تماس تلفنی با نژاد پرستی و نفرت “سم” به جامعه است.

“این است که خیلی زود به آنچه زمینه این حادثه است اما ما تمام تلاش خود را برای توضیح آنچه اتفاق افتاده است.”

مرکل تصریح کرد که مهاجم قابل درک است که تا به حال راست و نژادپرست انگیزه.

11:00 Annegret Kramp-Karrenbauer رهبر محافظه کار حزب CDU در توییتر گفت که او “حیرت زده و غمگین.”

“خشونت رانده شده توسط جناح راست افراطی گری باید به سمت چپ به تنهایی ما باید ایستادگی ایران در برابر آن,” او اضافه شده است.

10:51 چهار تا از بزرگترین انجمن های اسلامی در آلمان به نام برای بیشتر انجام شود تا در مبارزه با جناح راست افراطی گری. شورای هماهنگی مسلمانان (KRM) گفت: آنها درخواست کرده بود برای ماه که وجود دارد نیاز به “روشن ایستادگی در برابر اسلام هراسی است.”

10:47 کنفدراسیون کردستان جامعه در آلمان گفت: “ما عصبانی هستند چرا که از نظر سیاسی مسئول در این کشور گرفته اند و نه قاطع ایستادگی در برابر جناح راست و شبکه های جناح راست تروریسم است.”

این گروه گفت که قتل سیاستمدار والتر Lübcke این حمله تروریستی در حل و وجود ناسیونال سوسیالیست زیرزمینی شد و همه نمونه هایی از سیاست خارجه است که باید یک “نقطه کور” برای جناح راست تروریسم است.

10:45 رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی بیان “غم و اندوه عمیق” و گفت که او “می ایستد توسط صدراعظم مرکل در این مبارزه برای ارزش های ما و حمایت از ما دموکراسی است.”

10:42 وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت که اگر سوء ظن اولیه معلوم شد که درست است که “جنایت وحشتناک در هاناو خواهد بود سوم راست قتل حمله در آلمان فضا از یک سال است. راست تروریسم یک تهدید برای کشور ما یک بار دیگر … دموکراسی باید ایستادن در برابر دشمنان آزادی است.”

10:38 رئیس جمهور آلمان در شورای مرکزی یهودیان جوزف شوستر گفت: “بیش از حد طولانی است خطر از رشد جناح راست افراطی در آلمان شده است trivialized و نادیده گرفته شده است.”

“پلیس و سیستم قضایی به نظر می رسد اغلب یک نقطه کور در چشم راست,” او اضافه شده گفت این است که “داشتن انتقام خود را در حال حاضر.”

10:32 Yanki Pürsün یک نماینده مجلس در Hesse دولت و مجلس گفت: DW ترکیه خدمات است که سه نفر از قربانیان ترک تبار و پنج بود و شمال آفریقا پس زمینه.

10:29 رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر گفت: “من یاد گرفتم در مورد عمل تروریستی در هاناو با وحشت. من عمیق ترین همدردی و تسلیت به خانواده قربانیان و بستگان خود را. من آرزوی بهبودی سریع برای کسانی که مجروح شده اند.”

“من ایستاده در کنار تمام افرادی که در معرض خطر اعمال نژاد پرستی. آنها به تنهایی نیست. اکثریت زیادی از مردم در آلمان محکوم کردن این عمل و هر شکلی از نژاد پرستی و نفرت و خشونت” اضافه شده اشتاین مایر صحبت از برلین.

10:12 رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen آلمان وزیر دفاع سابق توییتی او “عمیقا شوکه تراژدی” و فرستاده او “از صمیم تسلیت” به دوستان و خانواده های قربانیان اضافه کرد: “ما سوگواری امروز با شما.”

10:08 منابع امنیتی می گویند بسیاری از قربانیان خارجی تبار. تیراندازی صورت گرفت در منطقه با بزرگی کردی جامعه است.

09:59 Hesse دولت برتر Volker Bouffier گفت: تیراندازی او را ترک کرده بود “لال.”

09:53 رئیس شورای اروپا چارلز میشل به نام هاناو تیراندازی یک “تراژدی” تنها چند ساعت قبل از او به دلیل دیدار با آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان و دیگر رهبران در بروکسل.

“این بی معنی از دست رفتن جان انسان یک تراژدی است – بدون در نظر گرفتن که در آن رخ می دهد” میشل در توییتر نوشت.

09:47 رئيس جمهور از پارلمان اروپا دیوید Sassoli نیز ارائه شده فکر خود را به قربانیان در توییتر. “ما از موضع ایران در برابر هر نوع نفرت و خشونت است.”

09:38 Yan San-Pierre یک متخصص امنیتی و مبارزه با تروریسم مشاور در فرانکفورت گفت: DW:

“تحقیقات به نظر می رسد در حال حرکت خیلی سریع تر از قبلی موارد — مانند هلی و والتر Lübcke مورد و دیگر جناح راست حملات ما را دیده اند در چند ماه گذشته و سال. این واقعیت است که دولت دادستان را بر عهده گرفته است که در حال حاضر نشانه ای که چگونه سریع همه چیز در حال حرکت در امتداد.”

09:35 “امروز یک روز برای بحث سیاسی بنابراین Hesse مجلس نمی خواهد در دیدار امروز گفت:” رئیس جمهور از Hesse دولت و مجلس بوریس راین.

09:27 وجود خواهد داشت یک یاد در هاناو بازار در 6 p. m. به وقت محلی (17:00 UTC) در روز پنج شنبه.

09:19 “هنوز هیچ گونه شواهد بیشتر مهاجمان گفت:” هسه دولت وزیر کشور پیتر Beuth. او گفت: تیراندازی شد “حمله به ما و صلح آمیز در جامعه است.”

09:17 تیراندازی صورت گرفت در هاناو شهر از 100,000 نفر در ایالت هسن 25 کیلومتر (15 مایل) در شرق فرانکفورت.

Karte - Anschläge in Hanau, Hessen, Deutschland - EN

09:11 شورای مرکزی مسلمانان در آلمان (ZMD) صحبت کردن در برابر هاناو حمله را محکوم و آن را به عنوان یک “حمله به دموکراسی است.” ZMD دبیر کل Abdassamad ال یزیدی نام برای مقامات و سیاست برای حفاظت از مهاجران و مسلمانان در گفتگو با DW.

09:00 آلمان در ماه نوامبر اعلام کرد منابع اضافی و کمک های مالی برای مبارزه با راست افراطی گری پس از یک سال که دیدم یک سیاستمدار ترور شد و یک راست افراطی با حمله به یک کنیسه در یوم کیپور یهودیت مقدس ترین روز سال است.

08:48 Hesse دولت وزیر کشور پیتر Beuth تایید کرد که وجود دارد ممکن است جناح راست افراطی لینک. “از آنچه ما می دانیم تا کنون یک بیگانه انگیزه است که به احتمال زیاد” او گفت:. یک صفحه مربوط به حمله با اشاره به جناح راست نمایش ها برگزار می شود.

08:47 DW خبرنگار ربکا Staudenmaier گزارش از هاناو. در اوایل امروز صبح او را به صحبت یکی از شاهدان عینی که به دقت از دست رفته بودن گرفتار در تیراندازی.

08:45 وزیر دادگستری کریستین Lambrecht گفت: از برلن: “این تکان دهنده است چگونه بسیاری از مردم بی کشته شدند.”

08:40 وزیر کشور Horst Seehofer را نمی توان از شرکت در یک جلسه دیجیتالی به گفته یک سخنگوی.

08:40 Hesse دولت وزیر کشور پیتر Beuth گفت: گمان می شد یک مرد 43 ساله آلمانی ، بدن فرد تصور می شود که مادر او بود 72 ساله.

08:21 آنگلا مرکل را لغو کرده است یک برنامه ریزی بازدید از آکادمی ملی علوم لئوپلدینا در هاله, Saxony-Anhalt. “صدراعظم است که به طور مداوم به روز شده در این تحقیقات در هاناو” نوشت: دولت آلمان سخنگوی Steffen Seibert در توییتر.

08:10 وزیر خارجه Heiko Maas ابراز همدردی با بستگان قربانیان. “حوادث وحشتناک در #هاناو لطمه می زند و همه از ما,” او هنوز توییتی. “پس از این شب وحشتناک افکار ما هستند با مرده خانواده و بستگان خود را. ما مایل مجروح بهبود سریع” اضافه شده Maas.

08:00 Seibert گفت در توییتر که “عمیق تسلیت به خانواده هایی که عزادار برای خود مرده است.”

07:54 رسانه های آلمان گزارش داد که بدن یافت می شود در همان آپارتمان به عنوان مظنون بود ،

07:50 مظنون یوتیوب در روز قبل از حمله. مرد رله تئوری های توطئه در یک “پیام به همه آمریکایی ها” در زبان انگلیسی. کلیپ هنوز هم قابل مشاهده است برای مشاهده بر روی پلت فرم در صبح روز پنج شنبه.

07:45 دادستان فدرال اعلام کرد که آنها را بیش از این تحقیقات و با توجه به شدت مورد. یک سخنگو گفت كه “نشانه های یک راست انگیزه.”

07:40 پلیس بررسی شد یک نامه از اقرار و تصویری در یافت مظنون اصلی. رسانه های محلی گزارش داد که این ابراز راست انگیزه.

07:30 اواخر چهارشنبه شب یک مجرم افتتاح شد آتش سوزی در یک قلیان بار در هاناو را در مرکز شهر به قتل سه نفر قبل از رانندگی به محله Kesselstadt و باز آتش در دوم قلیان نوار که در آن پنج نفر کشته شدند.

مقامات مهر و موم کردن مناطق که در آن تیراندازی صورت گرفت و بعد از آن ترسیم مشکوک بازگشت به خانه خود را که در آنها یافت می شود او مرده است. جسد دیگر نیز در خانه در بر داشت.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>