آلمان تیراندازی: دادستان فدرال را بیش از هاناو تحقیقات — به روز رسانی زنده

دادستان ها می گویند وجود دارد نشانه ای از یک راست انگیزه به عنوان پلیس بررسی نامه و تصویری پذیرش مسئولیت تیراندازی در دو قلیان بارها در شهر هاناو. به دنبال تحولات زندگی می کنند.

– حملات در دو قلیان میله در شهر هاناو چپ نه نفر کشته و چهار مجروح شدند.

– مشکوک مرتکب شد و بعد مرده در خانه اش همراه با بدن مادر خود را.

– مظنون اصلی گفته ابراز راست نمایش در نامه ای از اعتراف.

– دادستان فدرال گرفته اند بیش از این تحقیقات و با توجه به شدت مورد.

همه به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC)

10:51 چهار تا از بزرگترین انجمن های اسلامی در آلمان به نام برای بیشتر انجام شود تا در مبارزه با جناح راست افراطی گری. شورای هماهنگی مسلمانان (KRM) گفت که آنها تا به حال درخواست برای ماه که وجود دارد نیاز به “روشن ایستادگی در برابر اسلام هراسی است.”

10:47 کنفدراسیون کردستان جامعه در آلمان گفت: “ما عصبانی هستند چرا که از نظر سیاسی مسئول در این کشور گرفته اند و نه قاطع ایستادگی در برابر جناح راست و شبکه های جناح راست تروریسم است.”

این گروه گفت که قتل سیاستمدار والتر Lübcke این حمله تروریستی در حل و وجود ناسیونال سوسیالیست زیرزمینی شد و همه نمونه هایی از سیاست خارجه است که یک “نقطه کور” برای جناح راست تروریسم است.

10:45 رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی بیان “غم و اندوه عمیق” و گفت که او “می ایستد توسط صدراعظم مرکل در این مبارزه برای ارزش های ما و حمایت از ما دموکراسی است.”

10:42 وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت که اگر سوء ظن اولیه معلوم شد که درست است که “جنایت وحشتناک در هاناو خواهد بود سوم راست قتل حمله در آلمان فضا از یک سال است. راست تروریسم یک تهدید برای کشور ما یک بار دیگر … دموکراسی باید ایستادن در برابر دشمنان آزادی است.”

10:38 رئیس جمهور آلمان در شورای مرکزی یهودیان جوزف شوستر گفت: “بیش از حد طولانی است خطر از رشد جناح راست افراطی در آلمان شده است trivialized و نادیده گرفته شده است.”

“پلیس و سیستم قضایی به نظر می رسد اغلب یک نقطه کور در چشم راست,” او اضافه شده گفت این است که “داشتن انتقام خود را در حال حاضر.”

10:32 Yanki Pürsün یک نماینده مجلس در Hesse دولت و مجلس گفت: DW ترکیه خدمات است که سه نفر از قربانیان ترک تبار و پنج بود و شمال آفریقا پس زمینه.

10:29 رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر گفت: “من یاد گرفتم در مورد عمل تروریستی در هاناو با وحشت. من عمیق ترین همدردی و تسلیت به خانواده قربانیان و بستگان خود را. من آرزوی بهبودی سریع برای کسانی که مجروح شده اند.”

“من ایستاده در کنار تمام افرادی که در معرض خطر اعمال نژاد پرستی. آنها به تنهایی نیست. اکثریت زیادی از مردم در آلمان محکوم کردن این عمل و هر شکلی از نژاد پرستی و نفرت و خشونت” اضافه شده اشتاین مایر صحبت از برلین.

10:12 رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen آلمان سابق وزیر دفاع توییتی او “عمیقا شوکه تراژدی” و فرستاده او “از صمیم تسلیت” به دوستان و خانواده های قربانیان اضافه کرد: “ما سوگواری امروز با شما.”

10:08 منابع امنیتی می گویند بسیاری از قربانیان خارجی تبار. تیراندازی صورت گرفت در منطقه با بزرگی کردی جامعه است.

09:59 Hesse دولت برتر Volker Bouffier گفت: تیراندازی او را ترک کرده بود “در واقع لال.”

09:53 رئیس شورای اروپا چارلز میشل تماس هاناو تیراندازی یک “تراژدی” تنها چند ساعت قبل از او به دلیل دیدار با آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان و دیگر رهبران در بروکسل.

“این بی معنی از دست رفتن جان انسان یک تراژدی است – بدون در نظر گرفتن که در آن رخ می دهد” میشل در توییتر نوشت.

09:47 رئيس جمهور از پارلمان اروپا دیوید Sassoli نیز ارائه شده فکر خود را به قربانیان در توییتر. “ما از موضع ایران در برابر هر نوع نفرت و خشونت است.”

09:38 Yan San-Pierre یک متخصص امنیتی و مبارزه با تروریسم مشاور در فرانکفورت گفت: DW:

“تحقیقات به نظر می رسد در حال حرکت خیلی سریع تر از قبلی موارد — مانند هلی و والتر Lübcke مورد و دیگر جناح راست حملات ما را دیده اند در چند ماه گذشته و سال. این واقعیت است که دولت دادستان را بر عهده گرفته است که در حال حاضر نشانه ای که چگونه سریع همه چیز در حال حرکت در امتداد.”

09:35 “امروز یک روز برای بحث سیاسی بنابراین Hesse مجلس نمی خواهد در دیدار امروز گفت:” رئیس جمهور از Hesse دولت و مجلس بوریس راین.

09:27 وجود خواهد داشت یک یاد در هاناو بازار در 6 p. m. به وقت محلی (17:00 UTC) در روز پنج شنبه.

09:19 “هنوز هیچ گونه شواهد بیشتر مهاجمان گفت:” هسه دولت وزیر کشور پیتر Beuth. او گفت: تیراندازی شد “حمله به ما و صلح آمیز در جامعه است.”

09:17 تیراندازی صورت گرفت در هاناو شهر از 100,000 نفر در دولت fo Hesse 25 کیلومتر (15 مایل) در شرق فرانکفورت.

Karte - Anschläge in Hanau, Hessen, Deutschland - EN

09:11 شورای مرکزی مسلمانان در آلمان (ZMD) صحبت کردن در برابر هاناو حمله را محکوم و آن را به عنوان یک “حمله به دموکراسی است.” ZMD دبیر Abdassamad ال یزیدی نام برای مقامات و سیاست برای حفاظت از مهاجران و مسلمانان در گفتگو با DW.

09:00 آلمان در ماه نوامبر اعلام کرد منابع اضافی و کمک های مالی برای مبارزه با راست افراطی گری بعد از یک سال دیدم که یک سیاستمدار ترور شد و یک راست افراطی با حمله به یک کنیسه در طول یهودی مقدس ترین روز سال است.

08:48 Hesse دولت وزیر کشور پیتر Beuth تایید ممکن است جناح راست افراطی لینک. “از آنچه ما می دانیم تا کنون یک بیگانه انگیزه است که به احتمال زیاد” او گفت:. یک صفحه مربوط به حمله با اشاره به جناح راست نمایش ها برگزار می شود.

08:47 دویچه وله خبرنگار ربکا Staudenmaier گزارش از هاناو. در اوایل امروز صبح او را به چشم شاهد که به دقت از دست رفته بودن گرفتار در تیراندازی.

08:45 وزیر دادگستری کریستین Lambrecht گفت: از برلین “این تکان دهنده است چگونه بسیاری از مردم بی کشته شدند.”

08:40 وزیر کشور Horst Seehofer را نمی توان از شرکت در یک جلسه دیجیتالی به گفته یک سخنگوی.

08:40 Hesse دولت وزیر کشور پیتر Beuth گفت: گمان می شد یک مرد 43 ساله آلمانی ، بدن فرد تصور می شود که مادر او بود 72 ساله.

08:21 آنگلا مرکل را لغو کرده است, برنامه ریزی سفر به آکادمی ملی علوم لئوپلدینا در هاله, Saxony-Anhalt. “صدراعظم است که به طور مداوم به روز شده در این تحقیقات در هاناو” نوشت: دولت آلمان سخنگوی Steffen Seibert در توییتر.

08:10 وزیر خارجه Heiko Maas ابراز همدردی با بستگان قربانیان. “حوادث وحشتناک در #هاناو لطمه می زند و همه از ما,” او هنوز توییتی. “پس از این شب وحشتناک افکار ما هستند با مرده خانواده و بستگان خود را. ما مایل مجروح بهبود سریع” اضافه شده Maas.

08:00 Seibert گفت در توییتر که “عمیق تسلیت به خانواده هایی که عزادار برای خود مرده است.”

07:54 رسانه های آلمان گزارش داد که بدن یافت می شود در همان آپارتمان به عنوان مظنون بود ،

07:50 مظنون یوتیوب در روز قبل از حمله. مرد رله تئوری های توطئه در یک “پیام به همه آمریکایی ها” در زبان انگلیسی. کلیپ هنوز هم قابل مشاهده است برای مشاهده بر روی پلت فرم در صبح روز پنج شنبه.

07:45 دادستان فدرال اعلام کرد که آنها را بیش از این تحقیقات و با توجه به شدت مورد. یک سخنگو گفت كه “نشانه های یک راست انگیزه.”

07:40 پلیس بررسی شد یک نامه از اقرار و تصویری در یافت مظنون اصلی. رسانه های محلی گزارش داد که این ابراز راست انگیزه.

07:30 اواخر چهارشنبه شب یک مجرم افتتاح شد آتش سوزی در یک قلیان بار در هاناو را در مرکز شهر به قتل سه نفر قبل از رانندگی به محله Kesselstadt و باز آتش در دوم قلیان نوار که در آن پنج نفر کشته شدند.

مقامات مهر و موم کردن مناطق که در آن تیراندازی صورت گرفت و بعد از آن ترسیم مشکوک بازگشت به خانه خود را که در آنها یافت می شود او مرده است. جسد دیگر نیز در خانه در بر داشت.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>