آلمان مجموعه به سرنگونی ‘stigmatizing’ شرایط اطراف ناتوانی از مجازات

عباراتی مانند “ذهنی انحرافی” و “ذهنی ضعیف” هنوز هم مورد استفاده در آلمان قانون برای اشاره به افراد معلول. قانونگذاران آلمانی در حال حاضر هموار کردن راه برای جایگزین کردن آنها با فراگیر تر زبان است.

آلمانی کابینه ملاقات روز چهارشنبه برای بحث در مورد حذف عباراتی مانند “ذهنی انحرافی” و “ضعف در ذهن” از این قانون که در آن آنها استفاده می شود برای اشاره به افراد معلول

کمیسیونر دولت برای افراد معلول یورگن Dusel استقبال ممکن است تغییر و گفت: این واژه بودند “stigmatizing تبعیض آمیز و dehumanizing.”

“عباراتی مانند ” روان انحراف’ [seelische Abartigkeit] و “ذهنی ضعیف’ [schwachsinnig] به سادگی خام,” او گفت: DW.

“افراد خارج از قانونی و محافل سیاسی اغلب نمی دانند که این شرایط وجود داشته باشد, در این قانون,” او اضافه شده است.

پس از انتصاب خود را به در مارس 2018 او درخواست به توهین شرایط تغییر تاکید بر اهمیت این موضوع از آنجا که “زبان شکل افکار ما و راه ما فکر می کنم.”

ادامه مطلب: چگونه آلمان شکست خورده است غیر فعال و ویژه نیازهای دانش آموزان

که شرایط عوض خواهد شد ؟

آنگلا مرکل و کابینه او در حال انتظار برای تایید تغییرات. این تصمیم پس از آن رفتن به پارلمان آلمان برای رای دادن. رسمی تغییر به زبان حقوقی است که انتظار می رود ظرف چند ماه.

توصیه های ساخته شده توسط Dusel دفتر (در آلمان) شامل جایگزینی “ضعف” [Schwachsinn] با “هوش کمبود” [Intelligenzminderung] و “روانی جدی انحراف” [schwere seelische Abartigkeit”] با “schwere seelische Störung” [اختلال جدی روانی].

ادامه مطلب: مردی با سندرم داون — چگونه همه چیز تغییر کرده

شرایط جدید باید بی طرف تر و فراگیر کمیساریای گفت.

“من یک شعار: دموکراسی نیاز به گنجاندن” او گفت: DW. “مسئله غیر فعال حقوق است که واقعا در مورد دموکراسی است.”

“من با مشورت بسیاری از افراد معلول در بحث در اطراف این شرایط” کمیسر گفت.

برخی از 7.8 میلیون نفر یا 9.4 درصد از جمعیت آلمان هستند به شدت غیر فعال دولت تخمین زده می شود در سال 2018 است. درصد افزایش به 25 درصد در افراد 65 سال و بالاتر.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>