آلمان می بیند سنبله در تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان

به گفته پلیس وجود دارد بیش از 12,000 موارد گزارش شده از توزیع و در اختیار داشتن و تولید تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان در سال گذشته است. وجود دارد یک قطره در دیگر انواع جرم و جنایت است.

در حالی که سرقت کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود از سال 1987 2019 دیدم حدود 65% افزایش جرم و جنایت مرتبط با تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان.

با توجه به گزارش آمار جرم و جنایت صادر شده توسط فدرال جنایی پلیس (BKA) روز سه شنبه وجود دارد 12,262 ثبت موارد از توزیع و در اختیار داشتن و تولید چنین تصاویری در سال گذشته در حالی که تا سال 2018 دیدم 7,449 موارد — یک افزایش مشخص از 4,813.

بیشتر بخوانید: آلمان نرخ جرم و جنایت کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در دهه در سال 2018

در سال گذشته 37 ساله گفتار درمانگر متهم شد که 66 مورد سوء استفاده جنسی از کودکان از جمله آپلود ویدئوها از سوء استفاده که او متعهد به وب تاریک. مورد چراغ پلیس برای شناسایی بیش از 40 مظنون دیگر یک پورنوگرافی کودکان معاملات حلقه بیش از نیمی از آنها در آلمان با توجه به باواریا خروجی اخبار BR24.

که در آن جنایات دیگر نگران بودند نرخ سرقت کاهش یافته است 5.9% به 1,822,212 موارد است. این گزارش نسبت به کاهش به یک ترکیب قطره در منازل به قصد سرقت جیب بری و خودرو نمیتوانیم.

علاوه بر این به طور کلی نرخ جرم و جنایت کاهش یافته است 2.3% با حدود 5.27 میلیون مجموع جنایات در آلمان بیش از سال گذشته است. نرخ ارتکاب جرم علیه افسران پلیس همان باقی مانده است.

lc/rc (KNA, dpa, epd)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>