آلمان می بیند افزایش ضد سامی سیاسی, جنایات

این حملات مرگبار در هاناو و هلی و عکسبرداری از والتر Lübcke همه در محل 2019. آخرین آمار نشان می دهد سیاسی رانده حملات در حال افزایش در آلمان است.

آلمان شاهد افزایش هر دو راست و چپ جرایم در سال 2019 وزیر کشور Horst Seehofer اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در برلین در روز چهارشنبه.

این کشور پلیس ثبت بیش از 41,000 موارد با انگیزه های سیاسی جرم و جنایت در سال گذشته به نمایندگی از ظهور 14.2 درصد نسبت به سال 2018 زمانی که وجود دارد بیش از 36,000. بیش از نیمی از تمام موارد را می توان به راست صحنه این آمار نشان می دهد. این 22,342 موارد به نمایندگی از 9.4 درصد افزایش.

مقامات همچنین ثبت 2,032 دفاع کرد گرفته شد جنایت با انگیزه های ضد یهودی – افزایش 13 درصد بیش از سال 2018 است. با توجه به گزارش اولیه در روزنامه Bild, 93% از این عاملان بودند از راست صحنه.

در همان زمان وجود دارد یک قطره از بیش از 27 درصد در جرائم مربوط به افراط گرایی مذهبی که Die Welt روزنامه پیشنهاد مربوط به سقوط “دولت اسلامی” خلافت در سوریه و عراق است. چندین اسلامی سازمان های ممنوع شده در آلمان در چند سال گذشته است.

با توجه به رسانه های آلمان گزارش پیش از انتشار رسمی این آمار با انگیزه های سیاسی جرایم ثبت شده در بازه زمانی از سوء استفاده زبانی به حمله و آتش سوزی و قتل است.

بیشتر بخوانید: آلمان و جناح راست افراطی گری: ابعاد جدید از تروریسم

مرگبار سال

این ارقام در گزارش حوادث در سال 2019 — سال که دیدم تعدادی از حملات مرگبار انجام شده توسط مردم در برگزاری راست افراطی views. این شامل مرگبار هلی و هاناو حوادث و همچنین قتل pro-پناهنده منطقه ای رسمی والتر Lübcke.

در پاسخ به آلمانی: انجمن قضات خواستار تشدید مبارزه با یهودی ستیزی.

فدرال مدیر اجرایی سون Rebehn گفت: ملی آلمان آژانس خبری RND که این لایحه مطرح در سال 2019 به مبارزه با راست افراطی و خشونت در آلمان “است که پاسخ درست از قانون اساسی دولت با توجه به افزایش ضد یهودی جنایات و افراطی جناح راست تحریک.”

بیشتر بخوانید: آلمان: یهودی ستیزی وجود, یاد, فرهنگ

پلیس سرکوب راست گروه

داده ها منتشر شد که پلیس در آلمان در روز چهارشنبه حمله 25 محل مربوط به 31 عضو مظنون ضد دولت رایش شهروندان جنبش یک جنبش است که همپوشانی با راست افراطی قرار گرفتند. این گروه مظنون به تولید اسناد و مدارک جعلی از جمله پاسپورت و گواهینامه رانندگی و شناسنامه. حملات صورت گرفت در ایالت هسن و بادن-وورتمبرگ.

یک جناح از گروه رسما ممنوع Seehofer در ماه مارس برای آن ضد سامی و جناح راست همدردی.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>