آلمان به دنبال اصلاحات در اتحادیه اروپا پناهندگی

هنگامی که آلمان بیش از طول می کشد چرخش ریاست اتحادیه اروپا را به دنبال مقابله با محکوم اصلاحات در اتحادیه اروپا پناهندگی قوانین. فشار به عمل است که تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان مقاومت در برابر ایده های اصلاحات.

بیشتر مردم مجبور به ترک خانه های خود و زندگی می کنند به عنوان پناهنده از همیشه قبل از. توسط سازمان ملل متحد تخمین می زند که تقریبا 80 میلیون نفر در کل که برابر است با تقریبا 1% از جمعیت جهان یا تقریبا دقیقا جمعیت آلمان.

اتحادیه اروپا به وضوح تعریف شده در قوانین و دستورالعمل ها برای دست زدن به پناهجویان. با توجه به شرایط دوبلین توافق پناهندگان باید به دنبال پناهندگی و مراقبت در اولین کشور عضو اتحادیه اروپا آنها را وارد کنید. به دلایل جغرافیایی که اغلب ایتالیا یا یونان.

پس از به اصطلاح پناهندگان بحران 2015 و 2016 سیستم شده بود creaking.

“از زمان پناهندگی اروپا سیستم دیگر کار می کند و نمی تواند ثابت از طریق پیشرفت های کوچک است. ما به فوریت نیاز به یک شروع تازه” سخنگوی آلمان به وزارت کشور اخیرا گفت.

ادامه مطلب: برلین ایجاد ده ها تن از جدید پناهنده خانه با وجود شماره در حال سقوط

سهمیه دوراهی

آلمان می خواهد عادلانه تر گسترش پناهجویان در سراسر تمام اعضای اتحادیه اروپا. کمیسیون اروپا در قرار دادن یک پیشنهاد به جلو در سال 2016 اما آن مواجه شدید مقاومت از کشورها تمایلی به ورود مهاجران در جنوب اروپا — به ویژه در غرب از اعضای اتحادیه اروپا, لهستان, مجارستان, جمهوری چک و اسلواکی.

در حال حاضر آلمان آماده برای یکی دیگر سعی کنید در طول آن شش ماه از روی لئامت دادن در بالای شورای اتحادیه اروپا پاسخ دادن به تماس از مهاجر گروه های لابی.

“ما از دولت آلمان به استفاده از آن شورای ریاست جمهوری به اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که در نهایت مسئولیت جمعی برای پناهندگان در اتحادیه اروپا” رئیس آلمان مهاجرت و ادغام شورای Memet Kilic گفت.

Horst Seehofer (picture-alliance/AP Photo/M: Schreiber)

وزیر کشور Horst Seehofer می خواهد در اردوگاه های خارج از اتحادیه اروپا …

اصلی پیشنهاد تلقی ‘ناعادلانه’ توسط فعالان

آلمانی وزیر کشور Horst Seehofer می خواهد به راه اندازی مراکز پناهندگی در اتحادیه اروپا مرزهای خارجی. او نشان می دهد پناهندگان باید نمایش وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که مردم تنها با یک واقع بینانه احتمال پناهندگی در حرکت به اروپا در همه. کسانی که با فقیر چشم انداز در پناهندگی باید به خانه فرستاد. این امر کاهش تعداد متقاضیان پناهندگی از آمدن به اروپا و به آن معنا است که کمتر باید به اشتراک گذاشته شود در میان اعضای اتحادیه اروپا.

“ما آماده برای شرکت در کسانی که نیاز به حفاظت از” Seehofer در هفته گذشته گفت: “اما نظام حقوقی همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود که کسانی که نمی نیاز به پناه در حال بازگشت به کشور خود را از مبدا.”

CDU سیاستمدار پاتریک Sensburg یک سیاست داخلی متخصص گفت: DW که چنین زود آزمايشات لازم به “لغو جذبه از مهاجرت غیر قانونی است.”

اما lisa tarves جودیت از Pro Asyl خیریه معتقد است که این سیستم تنها جلوگیری از هر فرصتی عادلانه جلسات. او می گوید که چک کردن مردم دلایل فرار در مرزهای خارجی اتحادیه اروپا خواهد تبدیل به “خیلی جامع و دقیق” است که این امر منجر به اردوگاه بزرگ و مدت زمان انتظار.

“در موارد پناهندگی شما تصمیم گیری که آیا یک فرد می تواند طبقه بندی شده به عنوان مورد آزار و اذیت و حفاظت می شود. این حتی می تواند به معنای یک تصمیم بین زندگی و مرگ” جودیت می گوید DW. متقاضیان نیاز به یک فرایند “است که اجازه می دهد تا آنها را به طور جامع توضیح دهد که چرا آنها در معرض خطر هستند و اجازه می دهد برای این عوامل به درستی در نظر گرفته شود.” جودیت می بیند چنین دامنه در Seehofer پیشنهاد.

این CDU را Sensburg مخالف است: “البته هر مورد باید به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفت. می تواند وجود دارد هیچ دلخواه pushbacks. مردم حق پناهندگی. اما من هم آن را بهتر اگر آن اتفاق می افتد در یک راه امن و اگر مردم نیست و وابسته به مردم قاچاقچیان داشتن به خطر زندگی خود را.”

شریک ائتلافی unimpressed

Seehofer برنامه نیست uncontroversial در آلمان ملی ائتلاف بزرگ. لارس Castelucci سخنگوی سیاست های مهاجرت با کوچکتر شریک ائتلافی با سوسیال دموکرات (SPD) رد آنچه که او می بیند به عنوان برنامه ای برای “سیراب به پایین پناهندگی جلسات” در مرزهای اتحادیه اروپا.

اما SPD سیاست داخلی متخصص یوت Vogt نمی قاطعانه مخالفت با ایده اولیه جلسات در اردوگاه های خارج از مرزهای اتحادیه اروپا.

“این همه در مورد آنچه که دقیقا به معنای اولیه جلسات” Vogt می گوید DW. “اساسا چیزی صحبت می کند در برابر این ایده از سویفت پناهندگی در جلسات مشترک اروپایی امکانات برای گروه های خاصی از متقاضیان برای مثال برای افرادی که از کشورهای مبدا است که طبقه بندی به عنوان امن است. اما ما رد اولیه امتحانات که تضعیف حق پناهندگی.”

refugees arriving in Munich in 2015 (picture-alliance/dpa/A. Gebert)

بلند رفته اند زمانی که پناهنده شدند, استقبال آلمانی ها

کشورهای اروپای شرقی محکم نگه دارید

آن را نمی, آلمانی, سازمان های غیر دولتی و یا مجادله در داخل ائتلاف بزرگ که بزرگترین مانع برای اصلاحات بلکه یک مقاومت از دیگر اعضای اتحادیه اروپا. شرقی اعضای اتحادیه اروپا عمل به عنوان اگر آنها می خواهم به جای اجازه می دهد نه بیشتر مهاجران به کشورهای خود در همه صرف نظر از اینکه آیا آنها باید زمینه را برای پناهندگی.

ادامه مطلب: پناهندگان در سوئد تقاضا شنیده شود

پاتریک Sensburg خواستار “تمام اعضای اتحادیه اروپا به کمک” اما نه فشار و نه شفاعت به دست بسیار تا کنون. برای یک زمان اتحادیه اروپا و آلمان را تهدید کاهش بودجه اتحادیه اروپا برای کسانی که تمایلی به مهاجران. اما اگر هر چیزی است که به سادگی تقویت این تصور که کشورهای تمایلی به پناهندگان می تواند به طور موثر خرید راه خود را خارج از آن.

“شما نمی تواند رسیدن به آنجا از طریق نیروی” SPD را Vogt معتقد است. “ما ترجیح می دهند مدل های کردن بار جمعی سیاست پناهندگی. و اگر عضو نمی خواهید به پناهندگان در آنها تبرئه از مسئولیت های خود را.” Vogt می گوید مجازات آنها می تواند کمک های مالی به جای ارائه پرسنل برای مقابله با پناهجویان. این مهم است که به کشورهای آمریکا و نقاط قوت و ضعف و منافع خود را در نظر میگیرد.

آلمان دولت را به خوبی ممکن است به ارمغان بیاورد چنین پیشنهادی به جدول دوباره. و همچنین به عنوان پیشنهاد به ارائه کمک های اتحادیه اروپا به کشورهای در حال توسعه که خود را رد شهروندان و کمک به بهبود زندگی خود را در خانه. Sensburg می گوید این مهم است که به از دست دادن بینایی از چگونه یک “ظرفیت” اروپا واقعا برای تازه واردان به طوری که وجود دارد این است که پذیرش در میان عموم مردم در اروپا است.

Coronavirus به مقصد تسلط به هر حال ؟

Seehofer همه به خوبی می داند در مورد پتانسیل مقاومت به پناهندگی اروپا, اصلاحات, به خصوص وقتی که می آید به سهمیه. اما او امیدوار است برای متقاعد کردن منتقدان با منطق ساده: اگر اولیه پناهندگی جلسات معرفی اتحادیه اروپا و خارجی مرز و اگر بازگشت موافقت نامه های رسیده با کشورهای مبدا و سپس تعداد زیادی از مردم در حال آمدن به اروپا خواهد سینک قابل ملاحظه ای است و تا کمتر نیاز به اشتراک گذاشته شود ،

ادامه مطلب: برنامه های کاربردی پناهندگی به اتحادیه اروپا کاهش 43 درصد به دلیل coronavirus

اما صرفا صحبت کردن حرکت بعدی متعلق به کمیسیون اروپا. اکتشاف خود را از این موضوع شده است به شدت به تعویق افتاد coronavirus و اورژانس اقتصادی اقدامات مورد نیاز به عنوان یک نتیجه از آن است.

“این است که نمی تواند در انتخابات ریاست جمهوری ما آماده شده بود برای سال” آلمان سفیر اتحادیه اروپا مایکل نوئل گفت: اخیرا در بروکسل گفت: روشن بود که همه گیر خواهد تسلط رسیدگی است.

نوئل نیز اشاره کرد که پناهندگان سیاست اصلاحات باقی مانده بیش از حد سمی همه گیری یا نه برای آلمان به واقع انتظار دستیابی به موفقیت. “مردم هنوز هم بیش از حد تثبیت شده در مورد این موضوع که” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>