آلمان: مدرسه-ترک امتحانات پیش خواهد رفت با وجود coronavirus

Coronavirus همه گیر باعث شده است که مدارس سراسر آلمان به بسته اما این سوال که آیا امتحانات نهایی برگزار خواهد باز مانده است تا به حال است. دانش آموزان را مجبور به نشستن مدرسه خود را-ترک امتحانات به عنوان انتظار می رود.

آلمان ارشد سال امتحانات نهایی برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در سراسر کشور با وجود تعطیلی مدارس در چهره COVID-19 pandemic گفته در روز چهارشنبه.

شده است افزایش گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا امتحان فصل خواهد بود لغو و یا به تعویق افتاد به آلمان 16 متحده با اختلاف بیش از بهترین راه برای ادامه. ایالت شمال, Schleswig-Holstein می خواستم به انصراف از آزمون فصل در حالی که دولت مرکزی از هسه در حال حاضر آغاز برگزاری امتحانات.

“من خوشحال هستم که آمریکا درباره توافق با هم در یک وضعیت دشوار” گفت که غربی ایالت راین لند فالتز در کشور آلمان واقع است وزیر آموزش و پرورش استفانی Hubig زیر تصویری نشست وزیران آموزش و پرورش از سراسر آلمان است.

“این بسیار مهم است برای ما دانش آموزان که می تواند در حال حاضر و بر اساس برنامه ریزی اما در همان زمان سلامت آنها از اهمیت به ما,” او اضافه شده است.

چه این تصمیم به معنی برای دانشجویان است ؟

آلمان در آموزش و پرورش سیاست های تصمیم در دولت به جای سطح فدرال اما روز شنبه تصمیم نشان می دهد در سراسر کشور وحدت است.

The “را ندارند” صلاحیت اعطا شده به دانشجویان در سال آخر مدرسه که گذشت مجموعه ای از امتحانات به طور معمول برگزار می شود بین آوریل و ژوئن. آن است که مورد نیاز برای پذیرش به دانشگاه در آلمان است.

Schleswig-Holstein است وزیر آموزش و پرورش, کارین پرین شده بود فشار برای امتحانات لغو شده و به صورت یک “معدل” گرفته شود به جای در نظر گرفتن ترم و امتحانات گرفته شده بیش از دو سال گذشته است.

ادامه مطلب: ترس از خشونت خانگی و کودک آزاری, افزایش

اما در روز چهارشنبه پرین پذیرفته شده است که امتحانات پیش خواهد رفت گفت: “امروز تصمیم در نهایت به دانش آموزان در, Schleswig-Holstein و در تمام آلمان وضوح برای آماده سازی به درستی برای امتحانات است.” امتحانات وجود دارد آغاز خواهد شد در آوریل 21.

آیا مدارس باقی می ماند بسته ؟

مدارس در سراسر کشور بسته شده اند و حداقل تا بعد از تعطیلات عید پاک به پایان می رسد که در تاریخ های مختلف در بسته دولت است. در این میان برخی از معلمان آموزش الکترونیکی و بسیاری از پدر و مادر که پا به خانه از مدرسه کودکان خود را.

دانشگاه ها در سراسر آلمان نیز بسته ساختمان نقل مکان کرد و در تمام سخنرانی ها و آموزش آنلاین. تصمیم گیری در چه مدت این اقدامات را در محل اقامت به شمار می رود ساخته شده در ماه آوریل است.

در برخی از دانشگاههای آلمان final-سال نامه ارسالی و امتحانات شده اند به تعویق افتاد و در این صورت همه گیر برای مثال در دانشگاه بن که در آن همه امتحانات برنامه ریزی شده برای ماه مارس و اوایل ماه آوریل قرار داده شده است که به طور نامحدود.

اد/ng (AFP dpa)

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>