آلمان را رد کرد اسرائیل در کرانه الحاق طرح به عنوان غیر قانونی

پارلمان آلمان به اسرائیل برای توقف برنامه های خود را به ضمیمه شهرک سازی در مناطق اشغالی کرانه باختری است. اما آن را رد استفاده از تحریم در برابر اسرائیل است.

آلمان به نام اسرائیل نمی ضمیمه غرب بانک در روز چهارشنبه گفت: این طرح بودند “در تناقض با قوانین بین المللی است.”

حرکت در آورده بود مجلس توسط سه حزب در آنگلا مرکل ائتلاف گسترده و تصویب شد و بدون رای مخالف. همه گروه های پارلمانی گذشته از راست جایگزین برای آلمان (AfD) حزب هشدار داد که اسرائیل قصد دارد به ضمیمه بخش هایی از کرانه غربی را به خطر اندازد امنیت اسرائیل و امید از راه حل دو دولت.

وزیر امور خارجه Heiko Maas گفت: این طرح تهدید ثبات کل خاورمیانه است.

“صلح را نمی توان با یک جانبه مراحل” Maas گفت.

در یک صدای مخالف را AfD را آنتون فریزن گفت: الحاق شد در اسرائیل منافع ملی.

ادامه مطلب: چه خواهد شد اسرائیل در کرانه الحاق برنامه های معنایی برای منطقه دارد ؟

هیچ تحریم

اما قانونگذاران گفت: تهدید اسرائیل با تحریم بیش از این موضوع که “هیچ سازنده اثر است.”

حرکت گرفته شده فقط به عنوان آلمان بر اتحادیه اروپا ریاست جمهوری تا حد زیادی کاهش شانس از تحریم های اتحادیه اروپا به عنوان آن نیاز به اتفاق آرا حمایت از کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

این سند گفت: “بحث یک جانبه تحریم و یا تهدید به تحریم هیچ سازنده اثر” در اسرائیل و فلسطین صلح.

برنامه را به عقب رانده

اسرائیل بود که با توجه به شروع الحاق شهرک سازی در کرانه باختری و دره اردن در جولای 1, اما مورد حمایت آمریکا طرح شده است تحت فشار قرار دادند. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: مذاکرات خود را با فرماندهان بودند ادامه دارد.

الحاق بخشی از برنامه های رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که همچنین شامل ایجاد یک غیرنظامی فلسطینی از حالت سرمایه خارج از اورشلیم. فلسطینی ها باید بصورتی پایدار و محکم رد این طرح است.

اتحادیه اروپا نیز به شدت مخالف ما طرح نصب دیپلماتیک علیه این پروژه است. آلمان Maas سفر به اسرائیل به افزایش نگرانی ها در مورد برنامه.

همچنین در روز چهارشنبه وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian گفت: هر اسرائیل الحاق خواهد بود نقض قوانین بین المللی خواهد بود و باید عواقب.

“الحاق سرزمین های فلسطینی هر محیطی را به طور جدی پرتاب به سوال پارامترها به حل و فصل مناقشه,” Le Drian گفت: جلسه مجلس. “الحاق یک تصمیم نمی تواند بدون عواقب و ما در حال بررسی گزینه های مختلف در سطح ملی و همچنین در هماهنگی با ما اصلی شرکای اروپایی.”

انگلستان chimed در نیز با نخست وزیر بوریس جانسون گفت: الحاق را نقض قوانین بین المللی و آسیب اسرائیل درایو برای بهبود روابط با جهان عرب است.

“الحاق خواهد نشان دهنده نقض قوانین بین المللی” جانسون گفت: در نظر قطعه برای Yedioth آناسرائیل بالا به فروش روزانه است.

“الحاق را در معرض خطر پیشرفت که در اسرائیل ساخته شده است که در بهبود روابط با جهان عرب و جهان اسلام” جانسون نوشت و خواستار عدالت و امنیت برای هر دو طرف اسرائیلی و فلسطینی ها است.

ادامه مطلب: چگونه عربی متحده در واکنش به اسرائیل الحاق برنامه ؟

تظاهرات در غزه

هزاران نفر از مردم غزه در اعتراض به برنامه های روز چهارشنبه برخی از brandishing فلسطینی پرچم و پلاکارد محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مقاومت باید احیا” غزه تظاهرات Rafeeq Inaiah گفت: AFP news agency. “اسرائیل ترس از زور است.”

وجود دارد کوچکتر تظاهرات در کرانه شهرهای رام الله و اریحا که برخی از جناح چپ سیاستمداران اسرائیلی حضور داشتند.

در همین حال حماس, گروه جهادی است که کنترل غزه شلیک 20 موشک در دریای مدیترانه به عنوان یک نمایش قدرت است.

aw/اس ام اس (AP, AFP ساعت و dpa)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>