آلمان قرار می دهد غربی دو منطقه در مستند

مقامات آلمانی reimposed مستند اقدامات در صدها هزار نفر از مردم پس زیادی شیوع کروناویروس در گوشت پردازش کارخانه. پلیس مستقر شدند برای کمک به حفظ قرنطینه در میان کارگران کارخانه.

در حالی که coronavirus محدودیت ها کاهش سراسر بسیاری از آلمان مقامات در شمال غربی ایالت نوردراین-وستفالن (NRW) آورده مستند برای مناطق Gütersloh و وارندورف در روز سه شنبه.

حرکت در راستای مبارزه با شیوع بیماری در این نزدیکی هست برای پردازش گوشت, گیاه, که در آن بیش از 1,550 کارگران در حال حاضر آزمایش مثبت است.

شیوع است “بزرگترین عفونت رویداد” در آلمان تا کنون گفت: NRW برتر Armind Laschet.

“ما در حال حاضر برای اولین بار در آلمان, بازگشت کل منطقه به مستند اقداماتی که در چند هفته به عقب” Laschet گفت: در حالی که اعلام محدودیت های Gütersloh که در آن کشتارگاه واقع شده است. چند ساعت بعد مقامات گسترش مستند به نزدیکی وارندورف که در آن برخی از کارگران زندگی می کنند.

هنوز هم موجود?

با هم این دو منطقه به اطراف 628,000 مردم است. مقامات در حال حاضر یک بار دیگر بسته شد, مدارس, مهد کودک, تئاتر, سالن های ورزشی و استخرهای شنا میله باشگاه و دیگر اماکن عمومی. تنها دو نفر می توانند در دیدار عمومی در آنها اعضای یک خانواده است. مقامات گفت: این اقدامات را در محل اقامت برای حداقل یک هفته است.

بیشتر بخوانید: آلمان: کروناویروس در معرض گوشت کارگران گرفتاری

اما برتر Laschet با تاکید بر این اقدامات بودند “پیشگیرانه” آگهی پساب اکثر موارد آلوده هستند و کارگران کشتارگاه ها.

مقامات دولتی در حال حاضر افزایش تست کنید اگر ویروس در حال گسترش در میان جمعیت عمومی است. پزشکی مقامات در حال برنامه ریزی برای آزمون بيماران و پرستاران در بیمارستان ها و خانه های سالمندان و همچنین کارگران در سوپر مارکت ها. این امر همچنین سعی کنید به تعیین که چگونه بسیاری از کارگران از شرکت های دیگر به تماس با مردم و کار برای تولید گوشت Tönnies.

Tönnies’ ‘رسوایی’

صدها نفر از افسران پلیس نیز مستقر شده اند برای کمک به حفظ قرنطینه در میان بیش از 6000 Tönnies کارکنان, اکثر آنها را کارگران مهاجر استخدام پيمانكاران فرعي قرار دارد و در فقیر و شرایط غیر بهداشتی. این Gütersloh شیوع است که تنها از یک سری از شیوع بیماری در امکانات مشابه در سراسر کشور جلب توجه به شرکت های آلمانی’ بی پایان درمان از کارگران در صنعت گوشت.

ادامه مطلب: چگونه می جدید کروناویروس نقاط داغ که شامل?

صحبت کردن با DW روز سه شنبه یک Gütersloh ساکن تایید دولت حرکت می کند اما همچنین ناودان Tönnies مالک کلمنس Tönnies برای عدم مقابله با عفونت است.

“البته [این مستند] است البته حق اقدام, اما این یک رسوایی است که آقای Tönnies اجازه می دهد این زباله به اتفاق می افتد,” او گفت: DW را Amien Essif. “این می تواند متوقف شده است هر چه زودتر.”

روز سه شنبه یکی دیگر از شیوع گزارش شده در های مختلف گوشت پردازش کارخانه واقع در ایالت نیدرزاکسن با مقامات تست 50 کارگران و پیدا کردن 23 مثبت برای coronavirus.

dj/rc (“رویترز” dpa AFP)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>