آلمان قرار می دهد راست AfD را ‘جناح’ گروه تحت نظارت

پوپولیستی جایگزین برای آلمان حزب متهم شده است که از سوخت راست حملات با شعارهای ناسیونالیستی. آن افراطی ترین جناح های “بال” قرار داده خواهد شد تحت نظارت آلمان اطلاعاتی داخلی.

آلمان داخلی آژانس امنیت اجرا خواهد شد نظارت بر راست جایگزین برای آلمان (AfD) بیشتر ناسیونالیستی گروه رسانه ها گزارش دادند پیش از یک کنفرانس مطبوعاتی برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

گام تعیین AfD گروه شناخته شده به عنوان “بال (“Flügel”) به عنوان یک راست افراطی گروه ضمانت مشاهدات از نیروهای امنیتی.

توماس Haldenweg رئیس اداره حفاظت از قانون اساسی آلمان داخلی آژانس امنیت — در انتظار یک اعلام رسمی بعد در روز پنج شنبه.

بیشتر بخوانید: آلمان دست کم گرفت راست ترور برای ‘بیش از حد طولانی

این گروه شناسایی شد و به عنوان یک “مظنون پرونده” توسط آژانس در ژانویه 2019 شد و در حال حاضر تحت نظارت همراه با AfD را شاخه جوانان.

پس از راست حمله در هاناو در ماه فوریه که در آن 11 نفر جان خود را از دست دولت آلمان شاهد افزایش تماس های تلفنی از مردم در سراسر طیف سیاسی برای قرار دادن AfD در زیر مشاهده است. یک مانیفست نوشته شده توسط مجرم از حمله موجود ضد مهاجر و بلاغت است که تکرار AfD احساسات.

Thuringia regional leader Björn Höcke (picture-alliance/dpa/B. Schackow)

تورینگن رهبر منطقه ای Björn Höcke

AfD خواستار حرکت یک ‘اشتباه’

پیش از اعلام رسمی چندین AfD سیاستمداران را محکوم کرد حرکت خواستار آن یک تاکتیک عمدی به سکوت ،

“این است که با انگیزه های سیاسی ضد AfD پیچیده عمل می کنند” گفت: یورگ Meuthen سخنگوی AfD. این حزب اعلام کرده است فعالیت های خود را نه بر خلاف قانون اساسی و حکم نیست و مشاهده است.

“امنیت سازمان ساخته شده است یک اشتباه با آن اتهامات” این حزب در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

یکی از بال برجسته ترین رهبران Björn Höcke همچنین صحبت کردن در برابر این تصمیم پیش از اعلام. این Thuringian سیاستمدار تماس های خود را برای “de-اسلامی کردن آلمان و اروپا” نیست “به کارگردانی برابر آزادی مذهب که در قانون اساسی است.”

ادامه مطلب: نظر: تورینگن در انتخابات کفاره

او گفت: استفاده مکرر از ضد اسلام حرف نمی تماس برای “جمعی اخراج از زندگی مسلمانان در آلمان و قطعا از شهروندان آلمانی.”

چگونه ‘جناح’ جا به AfD?

این AfD تشکیل شده در سال 2014 دریافت 12.6 درصد آرا در آخرین فدرال آلمان انتخابات در سال 2017, و آن را به نمایندگان در تمام 16 دولت آلمان در پارلمان و در پارلمان اروپا. اعضای حزب متهم شده اند, پخش كردن, ضد یهودی بیگانه, Islamophobic و شعارهای نژادپرستانه.

جناح راه اندازی شد تا در سال 2015 در Thuringian شهر ارفورت به عنوان یک ناسیونالیستی متلاشی شدن گروه حزب. آنها چرخید روشن, حزب, خطوط و سلسله مراتب و به عنوان چنین تخمین می زند متفاوت است به عنوان به چگونه بسیاری از AfD رای دهندگان حمایت از آنها.

گزارش در رسانه های آلمان از سال 2019 نشان می دهد که تا 40 درصد از AfD حامیان در آلمان شرق سابق متحده شد اعضای بال.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

اد/اس ام اس (AFP/dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>