آلمان وعده کمک به کسانی که

تزریق از یک و نیم میلیارد یورو برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد بود, بالاترین سهم سالانه که توسط آلمان است.

آلمان کمک خواهد کرد بیش از €500 میلیون دلار ($561 میلیون دلار) در بودجه برای سازمان بهداشت جهانی (WHO) در سال جاری وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: در روز پنج شنبه.

“ما ایستاده با هم در جنگ جهانی بهداشت مشکلات” Spahn گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو گفت که کمک تزریق به مبلغ آلمان بالاترین سهم سالانه به چه کسی است.

“ما نیاز به یک قوی و شفاف و پاسخگو که امروز بیشتر از همیشه” او گفت:. “یک است که قادر به رهبری و هماهنگ کردن واکنش جهانی تلاش است.”

ادامه مطلب: چه کسی اتحادیه اروپا علیه ‘سیاسی’ همه گیر

این است که وابسته به کمک های مالی و عضویت سهم از آن 194 عضو همراه با کمک های مالی توسط سازمان های بین المللی و اهدا کنندگان خصوصی.

همراه با تزریق €110 میلیون در حال حاضر وعده داده شده توسط آلمان برای مبارزه با کروناویروس اپیدمی اضافی €200 میلیون خواهد بود اختصاص داده Spahn گفت.

یکی دیگر از €41 میلیون اختصاص داده خواهد شد برای حمایت از این که توابع هسته. ماسک و دستگاه های پزشکی مانند ماسک نیز ارائه شده است.

جدید بسته حمایتی برای اولین بار باید تایید شده توسط آلمان در مجلس فدرال, Spahn گفت:, و اضافه کرد که دولت خوشبین است که پیشنهاد تزریق خواهد گذشت با آغاز ماه ژوئیه.

Infografik Top 10 Spender WHO US Dollar EN

کمک کند که در آن مورد نیاز است

دولت عضو حق عضویت به این که به نام “ارزیابی مشارکت” کدام کشورها پرداخت به بخشی از که. اگر چه آنها تنها برای حساب یک چهارم از این که کل برنامه و بودجه, آنها را اندازه گیری قابل پیش بینی.

اکثر کسانی که بودجه می آید از در بالا کمک های داوطلبانه توسط کشورهای عضو است.

ایالات متحده تا کنون بزرگترین نویسندگان اعلام کرد در ماه مه که دولت آمریکا را بس بودجه و خروج از این که بر سلامت بدن را از دست داده و همه گیر و برای بودن “چین-محور.”

در گذشته که چرخه بودجه در پایان سال 2019 را به ما ارائه بیش از 15 درصد از افرادی که بودجه با مجموع سهم $893 میلیون.

اگر چه خروج آمریکا هنوز به طور رسمی ساخته شده پتانسیل بودجه شکاف در جهانی همه گیر است که یک چشم انداز دلهره آور.

با توجه به این که آلمان در مجموع سهم در آخرین چرخه بودجه بیش از $292 میلیون و 80 درصد از آن را که از کمک های داوطلبانه است.

این اجرا می شود که در دو سال بودجه چرخه و 2020-2021 مقدار بودجه به حدود 4.8 میلیارد دلار (€4.4 میلیارد دلار) یا 2.4 میلیارد دلار در سال است.

wmr/aw (“رویترز” dpa)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>