آلمان: ‘مشکل’ استفاده از اینترنت رشد می کند در میان نوجوانان

به عنوان گوشی های هوشمند تبدیل شده اند بیشتر و بیشتر همه جا, آلمانی, نوجوانان صرف افزایش مقدار زمان آنلاین. این است که آسیب رساندن به سلامت خود را با توجه به یک گزارش جدید توسط یک سازمان دولتی.

نوجوانان در آلمان در حال گذراندن زمان بیش از حد آنلاین بازی کردن بازی ها و یا استفاده از رسانه های اجتماعی است و این باعث مشکلات سلامتی در بر داشت اداره فدرال برای آموزش بهداشت (BZgA) در یک گزارش منتشر شده در روز پنج شنبه.

متوسط 12-17 ساله در آلمان صرف سه ساعت در روز با استفاده از شبکه های اجتماعی و بازی های آنلاین و در 22.4% از جوانان شرکت کننده در این مطالعه BZgA طبقه بندی و استفاده از آنها به عنوان “مشکل ساز است.”

بیشتر از 5.8 درصد به یک اختلال مرتبط سنگین تعامل با رسانه های دیجیتال است. این ارقام نشان می دهد یک افزایش مشخص در سال های گذشته با توجه به نتایج حاصل از مطالعه. بیش از حد استفاده از رسانههای اجتماعی و آنلاین بازی شده است مربوط به اعتیاد, اختلالات خواب به عنوان به خوبی به عنوان فقیر سلامت روان.

“فشرده با استفاده از رسانه های دیجیتال باعث می شود تعدادی از مشکلات مرتبط با عدم ورزش و همچنین مشکلات با غلظت” گفت: Heidrun Thaiss رهبر BZgA.

این مهم است که برای برجسته کردن پیامدهای منفی بیش از حد زمان صرف شده با رسانه های دیجیتال را در کنار تاکید بر مزایای اضافه شده است.

این گزارش منتشر شد که پیش از Safer Internet Day در فوریه 11 و زیر یک گزارش که در بر داشت که پدر و مادر می خواهید ارائه دهندگان خدمات اینترنت به انجام بیشتر برای محافظت از کودکان خود را آنلاین.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>