آلمان: حمله پلیس جناح راست شبکه ترور

پلیس گفت: یک گروه از اتهام ترور و توطئه گران شد, توطئه حمله به سیاستمداران و پناهجویان و مسلمانان است. این گروه که گفته می شود به امید برانگیختن جنگ داخلی.

پلیس آلمان حمله کردند 13 مکان در سراسر شش متحده در روز جمعه برای جستجوی شواهد در برابر مشکوک حلقه جناح-شبکه ترور.

پلیس هدف قرار گرفتند و پنج نفر در سن 20 تا 50 ظن برنامه ریزی حمله به سیاستمداران و پناهجویان و مسلمانان است.

ادامه مطلب: کنفرانس امنیتی مونیخ باز می شود به عنوان رئیس سیاسی با ابراز تاسف از شکست

دادستان گفت: این گروه امیدوار به شیرجه رفتن آلمان به یک عمران-جنگ-مانند دولت اما برنامه های خود را تا به حال هنوز به نتیجه برسد.

هشت نفر دیگر مشکوک شدند از نظر مالی حمایت از هسته گروه تهیه سلاح و ارائه کمک برای حملات آینده.

این حملات با هدف جمع آوری شواهد کافی برای شارژ هسته ای که گفته می شود تاسیس در ماه سپتامبر 2019. پلیس گفت که آنها در جستجوی سلاح و یا دیگر منابع است که می تواند مورد استفاده در یک حمله.

عمومی آلمان ARD پخش و SWR گزارش داد مظنون به حال رد و بدل پیام های بحث در مورد ایده ها و حمله به اشتراک گذاشته شده عکس از خانه سلاح.

بیشتر بخوانید: آلمان, آنگلا مرکل پاکستان به مبارزه با جناح راست افراطی و تروریسم

حملات رخ داده در ایالت بادن-وورتمبرگ, باواریا, نیدرزاکسن, North-راین وستفالن در کشور آلمان واقع در ایالت راینلند-فالتز در کشور آلمان واقع و زاکسن-آنهالت.

دادستان گفت هیچ اولیه بازداشت. با این حال ایالت نوردراین وستفالن وزیر کشور هربرت Reul در روز جمعه نشان داد که اداری پلیس کارمند معلق شده بود در رابطه با حملات.

جناح راست تروریسم جلب توجه

جناح راست گروه های تروریستی کشیده اند توجه مقامات پس از قتل محافظه کار محلی سیاستمدار والتر Lübcke آخرین ماه های ژوئن و اکتبر در حمله به یک کنیسه در غرب شهر Halle. هر دو مورد در ارتباط بودند به سمت راست افراطی است.

در ماه دسامبر 600 پست جدید اعلام شد هدف راست افراطی تهدید. پلیس فدرال در آن زمان گفت که آنها تا به حال شناسایی 48 شدید حق مردم است که می تواند در انجام یک حمله.

بیشتر بخوانید: آلمان کنیسه مهاجم آنلاین جهادی نشان داد

aw/rc (dpa AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>