آلمان: پلیس حمله کردند در حالی که اجرای اجتماعی فاصله اقدامات

افسران پلیس در فرانکفورت شده است مجموعه که توسط باندهای در حالی که تلاش برای بدست آوردن جمعیت جمع آوری بیش از گرم آخر هفته عید پاک برای پراکنده کردن. اجتماعی فاصله اقدامات در محل به سرعت گسترش coronavirus.

پلیس در فرانکفورت مورد حمله قرار گرفتند در مردان با سنگ و میله های آهن در حالی که اجرای اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش coronavirus مقامات گفت: در روز شنبه.

در بیانیه پلیس گفت: ماموران متوقف شد ماشین خود را هنگامی که آنها را دیدم یک گروه بزرگی از مردم در خیابان در روز جمعه بودند و پرهیاهو مستند نادیده گرفتن قوانین است.

به عنوان یک افسر پا را از اتومبیل گشت زنی در یکی از این گروه با پرتاب یک سنگ بزرگ در وسیله نقلیه. این گروه و سپس فرار کرد و ماموران قادر به گرفتن آنها را.

مدت کوتاهی پس از آن یک افسر دوم مورد حمله قرار گرفت توسط حدود 20 نفر به عنوان افسر رو به بیرون از وسیله نقلیه.

بیشتر بخوانید: پلیس آلمان mull استفاده گسترده از هواپیماهای بدون سرنشین برای تاج-نظارت

“برخی از مردان مسلح با سنگ کاشی های سقف و میله های آهن بودند و تهدید افسران” در این بیانیه اضافه شده است. زمانی که ماموران پس از تعقیب این گروه یک نفر انداخت پنج کیلوگرم صفحه فلزی که از دست رفته خود را هدف.

آپارتمان حمله کردند

بعد از یک دیگر جستجو از جمله استفاده از یک هلیکوپتر پلیس ردیابی و بازداشت شش مظنون در یک آپارتمان در شهر. آنها مصادره سلاح های مختلفی که در تخت از جمله سامورایی شمشیر و چاقو.

این اولین بار است که چنین حادثه گزارش شده در آلمان که در آن ساکنان به طور کلی احترام به مقررات سختگیرانه که قرار داده شده است در محل در سراسر کشور به سرعت گسترش coronavirus.

ادامه مطلب: مرد کشته برای نقض قوانین coronavirus

جمعه بود و روز تعطیل عمومی در آلمان و پلیس نگران بودند که برخی از مردم ممکن است پیش از خیلی گرم دمای خارج و یا ملاقات با خانواده و دوستان است.

پلیس در سراسر آلمان را صادر کرد جریمه برای کسانی که از موازین اقدامات شده اند و گشت فضاهای عمومی. مستند اقدامات در محل حداقل تا مارس 19 و انتظار می رود تمدید شود.

اد/mm (dpa, epd)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>