آلمان آماده برای بهبود اقتصادی: Ifo

اقتصاد آلمان است که انتظار می رود به کوچک شدن بیش از 6 ٪ در سال. اما یک مطالعه جدید نشان داد این کشور می تواند در بهبود اقتصادی در سال آینده.

اقتصاد آلمان می تواند لذت بردن از قوی بازیابی سال آینده پس از تجربه یک رکورد تنظیم رکود اقتصادی در سال 2020 با توجه به شیوع کروناویروس, موسسه تحقیقات اقتصادی (Ifo) در مونیخ مبتنی بر اقتصادی اتاق فکر گفت: در روز پنج شنبه.

در یک به روز رسانی اقتصادی, پیش بینی محققان تصریح کرد که آنها انتظار دارند اقتصاد ملی به کوچک 6.6 درصد در سال 2020 بدتر از رکود از 5.7% در آورده با سال 2009 بحران مالی است.

اما بررسی های اخیر نشان می دهد که این وضعیت می تواند یک چرخش شدید در سال 2021 که Ifo پیش بینی کرد که اقتصاد آلمان می تواند به رشد 10.2%.

بیشتر بخوانید: آلمان وارد رکود اقتصادی با توجه به کروناویروس

پایین ترین نقطه آمده در سه ماهه دوم

اساس پیش بینی های جدید است Ifo موسسه بررسی آخرین 9000 شرکت های آلمانی.

به طور متوسط در این کسب و کار انتظار می رود خود به خود وضعیت اقتصادی را به حالت عادی در عرض نه ماه ارشد اقتصادی محقق تیمو Wollmershäuser گفت.

“پس از یک رکود قابل توجهی از 12.4 درصد در سه ماهه دوم سال 2020 اقتصاد باید بهبود اواسط سال آینده,” او گفت:, و اضافه کرد که تنها پس از آن نقطه خواهد کالا و خدمات تولید شده در همان سطح به عنوان یک وضعیت بدون coronavirus.

بهترین و بدترین سناریو

در بهترین سناریو اقتصاد می تواند بهبود می یابند در حدود پنج ماه در این موسسه گفت. این امر در نتیجه خفیف تر رکود اقتصادی فقط 3.9 درصد در سال 2020 است.

اما در مورد بدترین سناریو بهبود نیز می تواند تا زمانی که 16 ماه. اقتصاد می تواند پس از کوچک شدن 9.3% در این سال با رشد 9.5 درصد پیش بینی 2021.

“در آن صورت بهبود خواهد کشش به 2022,” محققان گفتند.

تمام پیش بینی ها بر اساس اطراف این فرض که coronavirus محدودیت در آلمان همچنان به تدریج برداشته و کشور نیست آمار با موج دوم از عفونت.

kp/aw (dpa رویترز)
DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>