آلمان وعده €100 میلیون دلار کمک برای ادلب درگیری

اما برلین متصل شده شرایط سخت به بودجه اضافی برای سازمان ملل متحد است. آلمان وزیر امور خارجه گفت: در آن بود تا به ترکیه و روسیه به تحقق الزامات.

آلمان وعده داده €100 میلیون ($111 میلیون دلار) کمک در روز پنج شنبه برای مردم جنگ زده منطقه ادلب سوریه, آخرین شورشی تحت محاصره.

وزیر امور خارجه Heiko Maas گفت: آلمان خواهد پیشنهاد سازمان ملل متحد به بودجه اضافی به عنوان او سوار برای ملاقات با اتحادیه اروپا و همتایان در زاگرب, کرواسی. او گفت: سازمان های بشردوستانه باید “ادامه داده و مرزی دسترسی به مردم نیازمند”.

اما خارجی وزیر تاکید کرد: “وجود پیش شرط برای این: دسترسی انساندوستانه و حمایت از کمک به کارگران و مردم باید تضمین شده است. او افزود: “آنچه ما در حال حاضر نیاز فوری آتش بس و تامین منابع برای یک میلیون نفر از آوارگان داخلی.”

بیشتر بخوانید: ایران: ‘من می خواهم به جای رنج می برند بمب از اسد’

‘فاجعه انسانی’

Maas خواست ترکیه و روسیه برای ایجاد چنین پیش شرط و به نام در مسکو “برای اعمال فشار بر رژیم اسد در نهایت به توقف حملات به بیمارستان ها و مدارس.”

روسیه از حمایت سوریه نیروهای رژیم در حال مبارزه در شمال کشور به اصلاح Iblib.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در حال برنامه ریزی برای دیدار در یک جلسه جداگانه در مسکو در روز پنج شنبه برای بحث درباره تشدید خشونت در استان ادلب در میان monthslong روسیه-حمایت دولت سوریه حمله وجود دارد.

“مقیاس فاجعه انسانی در ادلب است نمایشی” Maas گفت.

mvb/rt (AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>